طرح پاییزه شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی برای پژوهشگران و شركتهای دانش بنیان

طرح پاییزه شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی برای پژوهشگران و شركتهای دانش بنیان به گزارش سایت امن اعضای هیات علمی سراسر كشور می توانند از تخفیفات پاییزه ویژه خدمات آزمایشگاهی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بهره مند شوند.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از پژوهشگران، شركت های دانش بنیان و صنایع كشور برای دریافت خدمات آزمایشگاهی از راه باشگاه مشتریان شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی حمایت می كند.
ثبت نام اعضای هیات علمی سراسر كشور در طرح ویژه اعضای هیات علمی ویژه فصل پاییز می توانند از ۱۵ شهریورماه شروع شده است. همینطور آنها می توانند علاوه بر ۳۰ میلیون ریال یارانه فصل بهار همزمان از ۱۰ میلیون ریال یارانه فصل تابستان هم استفاده كنند.
در این طرح تخفیفاتی همه اعضای باشگاه مشتریان ۲۰ درصد تخفیف خدمات آزمایشگاهی دریافت می كنند. دانشجویان دكتری و پسا دكتری داخل كشور هم می توانند از ۲۰ میلیون ریال اعتبار خدمات آزمایشگاهی بهره مند شوند.
در طرح تخفیفات ویژه خدمات آزمایشگاهی برای شركت های دانش بنیان ۳۰ میلیون ریال اعتبار در نظر گرفته شده است و فارغ التحصیلان پسا دكترای خارج از كشور، منتخبان بنیاد ملی نخبگان و سرآمدان علمی كشور هم تا ۹۰ درصد تخفیف خدمات آزمایشگاهی دریافت می كنند.
منبع:

1398/06/17
01:39:14
4284
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب