در دو روز اول نمایشگاه صنایع غذایی محقق شد؛

انعقاد ۲۰۰میلیارد تومان قرارداد میان شركت های دانش بنیان و صنایع

انعقاد ۲۰۰میلیارد تومان قرارداد میان شركت های دانش بنیان و صنایع به گزارش سایت امن عضو هیأت عامل صندوق نوآوری و شكوفایی برگزاری رویدادهای فناورانه در این صندوق را راهكاری برای توسعه بازار محصولات فناورانه دانست و اظهار داشت: در دو روز اول رویداد فناورانه صنایع غذایی ۲۰۰ میلیارد تومان قرارداد میان شركت های دانش بنیان و صنایع مرتبط به امضا رسید.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، دكتر خیاطیان در مراسم انعقاد تفاهم نامه توسعه فناوری بذر با اشاره به سابقه تأسیس صندوق نوآوری و شكوفایی اظهار نمود: این صندوق در سال ۹۲ فعالیت های خویش را شروع كرد و بعد از پنج سال فعالیت و ایجاد زمینه های لازم، مدیریت جدید آن از جانب رئیس جمهور انتخاب شد.
وی اتخاذ رویكردهای جدید را از برنامه های مدیریت جدید صندوق نوآوری و شكوفایی عنوان و اظهار نمود: در این رویكرد جدید سعی شده است تا به صورت فعالانه از حوزه های دانش بنیان حمایت شود كه همچون آن می توان به حوزه تأمین مالی این شركت ها اشاره نمود.
خیاطیان با اشاره به نظام سنتی تأمین مالی در بانك ها تصریح كرد: در نظام بانكی علاقه مندان برای تأمین منابع مالی خود به بانك ها رجوع می كنند و در صورت تایید صلاحیت، اعتبارات به آنها داده می شود ولی در رویكرد جدید، ما به سراغ شركت ها می رویم تا با معرفی ابزارهای مالی این صندوق، بازارهای محصولات دانش بنیان را توسعه دهیم.
عضو هیأت عامل صندوق نوآوری و شكوفایی با تاكید بر اینكه شركت های دانش بنیان دارای محصولات فناورانه با استانداردهای بالا هستند، افزود: این در شرایطی است كه بازار به محصولات این شركت ها اعتمادی ندارد و ما در تلاش هستیم تا با ایفای نقش فعالانه بازار این شركت ها را توسعه دهیم.
وی برگزاری رویدادهای فناورانه در صندوق نوآوری را نمونه ای از اقدامات عملی این صندوق برای توسعه بازار شركت های دانش بنیان ذكر كرد و اضافه كرد: در دو روز اول رویداد صنایع غذایی ۲۰۰ میلیارد تومان قرارداد میان شركت های كوچك دانش بنیان با صنایع غذایی منعقد شد.
خیاطیان با اشاره به برگزاری "رویداد فناورانه تأمین و نگهداری هواپیما" خاطرنشان كرد: در این رویداد ۴۰۰ میلیارد تومان قرارداد به امضا رسید و این اعداد نوید این را می دهد كه اگر زمینه های لازم برای عرضه محصولات فناورانه ایجاد شود، بازار هم به این محصولات اعتماد خواهد نمود.
عضو هیأت عامل صندوق نوآوری با اشاره به امضای تفاهم نامه همكاری برای توسعه فناوری بذر اظهار نمود: بر این اساس دانش فنی كه در دانشگاه آزاد بوجود آمده است مقرر است با حمایت سازمان اوقاف و امور خیریه و با سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شكوفایی چالش های موجود در حوزه بذر در آینده نزدیك مرتفع شود.1398/06/12
14:51:03
4258
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب