گفت و گو با دارنده مدال نقره در مسابقات جهانی مهارت

گفت و گو با دارنده مدال نقره در مسابقات جهانی مهارت به گزارش سایت امن جوان نخبه مهارتی هرمزگان اظهار داشت: موفق به كسب مدال نقره در مسابقات جهانی مهارت در رشته مدیریت سیستم های تحت شبكه شدم.


پارسا یوسفی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینكه سطح مسابقات جهانی بسیار بالا بوده و قابل مقایسه با مسابقات استانی و ملی نبود، اضافه كرد: هدفم در آینده ادامه و كمك به ادامه چرخه مدال آوری و كسب رتبه و رنكینگ در سطح ملی و جهانی است.
مراسم استقبال از پارسا یوسفی، جوان نخبه مهارتی هرمزگان كه موفق به كسب مدال نقره در مسابقات جهانی مهارت در رشته مدیریت سیستم های تحت شبكه شده بود با حضور استاندار، نماینده هرمزگان در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مدیران استانی در فرودگاه شهدای پرواز 655 بندرعباس انجام شد.
استاندار هرمزگان در حاشیه این مراسم در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: این موفقیت را به جوان نخبه هرمزگانی، خانواده اش، مردم هرمزگان و كشور تبریك می گویم.
فریدون همتی ضمن تاكید بر پشتیبانی از جوانان نخبه استان هرمزگان، اضافه كرد: این موفقیت نشان داد كه جوانان خوش فكر و علاقه مند و دارای استعداد در استان وجود دارند و اگر بتوانیم این جوانان را كشف و امكاناتی هرچند حداقلی را برایشان فراهم نماییم و آنها را مورد حمایت قرار دهیم بطور قطع می توانند هم منشأ سربلندی های بیشتری در مسابقات كشوری و جهانی باشند و هم در مقام عمل می توانند در كشور در كارهای بزرگ نقش كم نظیری را ایفا كنند.
وی اشاره كرد: یكی از ظرفیت های خوب كشورمان، در زمینهٔ پشتیبانی از جوانان مستعد است و این ماموریت را به مدیركل فنی و حرفه ای هرمزگان سپرده بودم كه دامنه كارشان را برای شكوفایی چنین استعدادهایی گسترده تر كنند و همین طور بخش های خصوص و بنگاه های بزرگ را باید وارد این مسئله نماییم تا این جوانان را مورد حمایت قرار دهند.
استاندار هرمزگان عنوان كرد: امیدوارم بتوانیم در طول فرصتی كه تا مسابقات بعدی داریم با یك برنامه ریزی دقیق به سمت كسب مقام های بهتر و بیشتر در مسابقات جهانی پیش رویم.
به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، تیم جمهوری اسلامی ایران متشكل از ۱۰ مهارت آموخته نخبه كشور در این مسابقات با حضور بیشتر از ۱۳۰۰ نفر از ۶۳ كشور در ۵۶ رشته شركت كرد و پارسا یوسفی جوان ماهر هرمزگانی موفق به كسب مدال نقره جهان شد و در مجموع تیم كشورمان موفق به كسب یك مدال برنز و دو مدال نقره و دو دیپلم افتخار و كسب رتبه تیمی ۱۵ از ۶۳ كشور شد.

منبع:

1398/06/10
13:30:31
4189
5.0 / 5
تگهای خبر: شركت
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب