با حكم ستاری؛

رئیس بنیاد نخبگان استان تهران انتخاب شد

رئیس بنیاد نخبگان استان تهران انتخاب شد سایت امن: طی حكمی از جانب رئیس بنیاد ملی نخبگان، دكتر محمدعلی كوچك زاده رئیس بنیاد نخبگان استان تهران شد.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، در متن حكم دكتر سورنا ستاری خطاب به دكتر محمدعلی كوچك زاده آمده است: "نظر به لزوم تمهید و تسهیل شكوفایی و ثمربخشی نخبگان در استان تهران و ایجاد و تقویت همفكری و همكاری میان نخبگان و مسؤولان آن استان و با عنایت به مراتب علمی، تعهد و كارآمدی كه از آن برخوردارید، جنابعالی را به مدت سه سال بعنوان رئیس بنیاد نخبگان استان تهران منصوب می نمایم.
شایسته است، با اتكال به خداوند متعال، در قالب اساسنامه بنیاد ملی نخبگان، آیین نامه تأسیس و اداره نخبگان استان و مصوبات هیأت امنای بنیاد و با بهره مندی از مشاورت نخبگان و صاحبان استعدادهای برتر در سطوح مختلف، به هماهنگی امور مربوط به نخبگان و كمك به شناسایی و شكوفایی استعدادهای برتر و پشتیبانی از تلاش های ذی قیمت آنان با استفاده بهینه از توانمندی های گسترده و پرارزش استان همت گمارید.
بدیهی است استاندار محترم و رؤسا و مدیران محترم دانشگاه ها و مراكز علمی، فرهنگی و صنعتی استان همكاری شایسته را با جنابعالی مبذول خواهند داشت.
توفیق جنابعالی را در انجام این مسؤلیت خطیر از خداوند متعال خواستارم".
بر مبنای اعلام پایگاه اطلاع رسانی بنیاد ملی نخبگان، بدین وسیله از زحمات دكتر علی رضا زراسوندی و خدمات ارزشمند ایشان در دوران تصدی مسؤلیت، كمال تشكر بعمل می آید.1398/05/24
09:15:28
4407
5.0 / 5
تگهای خبر: خدمات , دانشگاه , صنعت
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب