هدیه دوشنبه سوری برای تمام همراه اولی ها

هدیه دوشنبه سوری برای تمام همراه اولی ها سایت امن: همراه اول این ماه هم در چارچوب طرح دوشنبه سوری به مشتركین خود تا ۱۰۰ گیگابایت اینترنت بلاعوض هدیه می دهد.به گزارش سایت امن به نقل از مهر و به نقل از اداره كل ارتباطات شركت ارتباطات سیار ایران، همراه اول به منظور تكریم و افزایش رضایتمندی مشتركانش، آخرین دوشنبه هر ماه با نمایش هدایای «دوشنبه سوری» به استقبال آنها می رود.
اگر شما هم علاقه مند به شركت در این طرح فراگیر و منتفع شدن از مزایای بسته های اینترنت بلاعوض یك روزه هستید، كافی است دوشنبه اختتام هر ماه با شماره گیری #۵۴*۱۰۰* از پیشنهادهای «دوشنبه سوری» همراه اول، لذت ببرید.
در همین راستا مقرر است سومین دوشنبه سوری در تاریخ دوشنبه ۲۷ اسفند ماه برگزار شود؛ هدایای در نظر گرفته شده برای این دوشنبه سوری باز بسته های دیتا یك تا ۱۰۰ گیگابایت یك روزه (۵ بامداد تا ۵ عصر) است كه به تمامی مشتركین دائمی و اعتباری با شماره گیری كد دستوری فوق الذكر، به صورت تصادفی تعلق می گیرد.
لازم به ذكر است تمامی مشتركین از ساعت ۰۰: ۰۰ روز دوشنبه ۲۷ اسفند تا ساعت ۲۳: ۵۹ فرصت دارند با شماره گیری كد دستوری مذكور بسته خودرا فعال كنند.

عیدی همراه اول به تمامی مشتركان دائمی و اعتباری
همچنین طبق اعلام اداره كل ارتباطات شركت ارتباطات سیار ایران، به مناسبت آغاز بهار طبیعت و عید نوروز، همراه اول به تمامی مشتركان دائمی و اعتباری خود در ۵ مبلغ متفاوت تا ۵۰۰ هزار ریال عیدی می دهد.
در طرح «عیدی ۹۸» همراه اول كه از اولین روز فروردین آغاز و تا اختتام روز سه شنبه ۱۳ فروردین ۹۸ اجرا می شود، تمامی مشتركان دائمی و اعتباری می توانند با شماره گیری كد دستوری #۹۸* كه به منزله ثبت نام در این طرح است، به صورت تصادفی یكی از مبالغ ۱۰، ۲۰، ۵۰، ۱۰۰ یا ۵۰۰ ریالی را عیدی بگیرند.
این بسته عیدانه كه به صورت بلاعوض برای مشتركین فعال می شود، در چارچوب اعتبار داخل شبكه همراه اول بوده و مشتركین می توانند برای مكالمه و پیامك داخل شبكه همراه اول یا اینترنت موبایل، از آن استفاده كنند.
در این طرح امكان خرید بسته یا استفاده از سرویس های ارزش افزوده، تماسهای رومینگ، خارجه و تلفن ثابت، با اعتبار عیدی امكان پذیر نیست.
با وجود اینكه مشتركان تنها برای یك دفعه امكان ثبت نام و دریافت بسته عیدانه را در طول بازه زمانی مذكور دارند، اما امكان دارد بر طبق رفتار مصرفی، برای بعضی از مشتركین علاوه بر بسته های اعتبار، یك گیگابایت اینترنت باز نمایش شود كه باز هم مهلت استفاده از آن از زمان فعالسازی تا روز سیزدهم فروردین است.
مشتركانی كه علاقه مند به فعالسازی این بسته هستند باید كد دستوری #۱*۹۸* را شماره گیری كنند.
استعلام بسته هدیه هم بوسیله كد دستوری #۰*۹۸* امكانپذیر است؛ همین طور جهت دریافت راهنما می توان از كد دستوری #۹*۹۸* استفاده نمود.

1397/12/27
22:32:06
4893
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب