در یك نشست تخصصی بررسی می شود

صادرات محصولات دانش بنیان ایرانی چگونه در جنوب شرق آسیا توسعه می یابد؟

صادرات محصولات دانش بنیان ایرانی چگونه در جنوب شرق آسیا توسعه می یابد؟ سایت امن: نشست تخصصی صادرات محصولات دانش بنیان به كشورهای جنوب شرق آسیا با حضور فعالان این حوزه انجام می شود.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، در نشست تخصصی صادرات محصولات دانش بنیان به كشورهای جنوب شرق آسیا چگونگی توسعه تجارت بین المللی شركت های دانش بنیان در حوزه محصولات دارو و تجهیزات پزشكی و آزمایشگاهی بررسی می شود.
در این جلسه رامین مصفا و شهرام عندلیب بعنوان نمایندگان مركز تعاملات بین المللی علم و فناوری در كشور مالزی به نمایش خدمات خود برای توسعه صادرات شركت های دانش بنیان در جنوب شرق آسیا می پردازند و گزارشی را نمایش می كنند.
فرصت های صادرات دانش بنیان محصولات سلامت به كشورهای جنوب شرق آسیا، خدمات بازاریابی صادراتی برای محصولات سلامت در كشورهای جنوب شرق آسیا و رویه های قانونی برای ستاندن مجوز محصولات سلامت در كشورهای جنوب شرق آسیا همچون سرفصل های این نشست تخصصی است.
در نیمه دوم نشست تخصصی صادرات محصولات دانش بنیان به كشورهای جنوب شرق آسیا، پرسش و پاسخ شركت های دانش بنیان انجام می شود.
نشست تخصصی صادرات محصولات دانش بنیان به كشورهای جنوب شرق آسیا، ۲۱ اسفند ماه جاری در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می گردد.1397/12/19
22:41:31
4182
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب