در قالب انیمیشن بلند سینمایی؛

انقراض در هنرپویا ادامه دارد، همكاری با كانون پرورش فكری

انقراض در هنرپویا ادامه دارد، همكاری با كانون پرورش فكری به گزارش سایت امن كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان در تولید انیمیشن سینمایی انقراض با موسسه هنر پویا همكاری می كند.به گزارش سایت امن به نقل از اداره كل روابط عمومی و امور بین الملل كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان، ساخت انیمیشن سینمایی «انقراض» به تهیه كنندگی حامد جعفری و كارگردانی هادی محمدیان با سرمایه گذاری مشترك كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان و گروه هنر پویا شروع شده است.
گروه هنر پویا كه قبل از این انیمیشن های سینمایی «شاهزاده روم» و «فیلشاه» را ساخته و عرضه نموده است، این دفعه با مشاركت كانون پرورش فكری، كار ساخت «انقراض» را پیگیری می كند.
كانون پرورش فكری هم بعنوان نهادی با سابقه در عرصه تولیدات كودكان و نوجوانان، در این مشاركت به دنبال تقویت بازارهای جانبی مبتنی بر شخصیت ها و قهرمان های ایرانی در حوزه تولیدات وابسته به پویانمایی است.
بر همین اساس با عنایت به تجربه های پیشین گروه هنر پویا در حوزه تولید و اكران داخلی و خارجی و اعتبار ملی و بین المللی كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان، این همكاری بعنوان یك شراكت راهبردی محسوب شده و مقرر است دریچه های جدیدی در بازارهای پایدار و نو در حوزه پویانمایی و صنایع وابسته تولید كند.
در این میان كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان در دوره جدید فعالیت های سینمایی خود، برای نخستین بار است كه با مشاركت بخش خصوصی و با هدف حمایت و تقویت صنعت انیمیشن كشور، قصد تقویت فرایندهای حرفه ای تولید و بازارهای جانبی حوزه پویانمایی را دارد و این پروژه سینمایی گامی در جهت این پویش ملی است.
در آینده نزدیك خبرهای بیشتری از جزئیات این پروژه منتشر خواهد شد.

1397/11/02
21:31:04
4535
5.0 / 5
تگهای خبر: صنعت
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب