قطع وابستگی ایران به بازار خارجی افزودنی های صنعت پلاستیك

قطع وابستگی ایران به بازار خارجی افزودنی های صنعت پلاستیك به گزارش سایت امن یك شركت دانش بنیان كشورمان با تلاش روز افزون متخصصین داخلی و نیروهای مجرب خود موفق به بومی سازی انواع افزودنی های كاربردی در صنایع پلاستیك شد.


به گزارش روز سه شنبه گروه علمی ایرنا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، این شركت دانش بنیان داخلی با كمك تحقیق، توسعه و تلاش گروهی توانست در كمتر از 10 سال موفق به ارسال اولین محموله صادراتی خود به دیگر كشورها شود و هم اكنون جایگاهی ویژه برای این شركت در كشورهای منطقه خاورمیانه، خاور نزدیك، كشورهای مستقل مشترك المنافع، آفریقا و اروپا بوجود آمده است.
مهشید غیاثی مدیر عامل شركت یاد شده با اشاره به راه اندازی این شركت تولیدی در سال 1373 هدف از طریق اندازی این واحد تولیدی را قطع وابستگی ایران به بازارهای خارجی در صنعت پایدار كننده های پی وی سی عنوان نمود.
وی خاطرنشان كرد: محصولات این شركت شامل انواع مواد افزودنی برای پلیمرهای PVC، انواع روان كننده های پلاستیك، لاستیك و رزین است.
وی با بیان اینكه، این محصولات برطرف كننده نیاز طیف وسیعی از تولید كنندگان صنایع پلیمری است، اظهار داشت: محصولات شركت شامل لوله و اتصالات، لوله خرطومی، لوله زه كشی برای مصارف كشاورزی و پروفیل درب و پنجره می گردد. همینطور فیلم و ورق، سیم و كابل، مصنوعات بهداشتی، شلنگ، كفپوش، زیره كفش و چكمه، چرم مصنوعی و انواع گرانول مات و شفاف از دیگر محصولات شركت است.
وی اظهاركرد: پی وی سی یك پلیمر با طیف وسیعی از خواص مناسب و قیمت نسبتا پایین است كه به علت حضور كلر در ساختار آن، مقاومت خوبی در مقابل آتش از خود نشان داده است.
مدیر عامل این شركت دانش بنیان افزود: افزایش میزان صادرات در بازارهای فعلی، تولید بازارهای جدید صادراتی و افزایش فروش محصولات كابلی و پروفیل مهم ترین هدف ما است.
این فعال دانش بنیانی در ادامه خاطرنشان كرد: سبد محصولات صادراتی شركت ما هم اكنون مشتمل بر بیشتر از 60 نوع افزودنی صنعت پلاستیك است و این شركت دارای نمایندگی فعال در كشورهای آذربایجان و ارمنستان دارد، این نمایندگی ها مسیر صادرات به كشورهای CIS را سهل كرده است.
وی همینطور اضافه كرد: محصولات ما به شرق و جنوب شرق آسیا (هند، چین، مالزی، اندونزی، تایلند)، خاور میانه (تركیه و عراق )، اروپا ( اوكراین، روسیه)، امارات متحده عربی، افغانستان و پاكستان هم صادر می گردد.
غیاثی افزود: هم اكنون تمركز شركت كیمیاران بر روی تولید محصولات جدید، بهبود بسته بندی، استفاده از روش های مدرن تحقیق و سنجش بازار، ارتقای سطح آموزشی و تخصصی پرسنل شاغل است.
علمی ** 1836 **1440


1397/10/25
16:31:39
4457
5.0 / 5
تگهای خبر: تخصص , توسعه , دانش بنیان , صنعت
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب