پیری خود را با اپلیكیشن ببینید

پیری خود را با اپلیكیشن ببینید به گزارش سایت امن در نمایشگاه محصولات مصرفی از اپلیكیشنی رونمایی شده كه با استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی به فرد نشان داده است ۲۰ سال بعد چه ظاهری دارد.به گزارش سایت امن به نقل از دیلی میل، شركت «Olay» یك اپلیكیشن هوش مصنوعی ساخته كه می تواند به كاربران راز جوانتر به نظر رسیدن را نشان دهد.
اما اپلیكیشن «شبیه سازی شما در آینده» كمی ترسناك است.
این اپلیكیشن به كاربران نشان داده است در آینده چطور پیر می شوند و نصایح كاربردی را برای حفظ جوانی به آنها می دهد. این اپلیكیشن در نمایشگاه محصولات مصرفی الكترونیكی نمایش داده است. و صورت كاربر را به دقت بررسی می كند. سپس الگوریتمی را اجرا می كند كه برای شناسایی خطوطی طراحی شده كه با پیر شدن فرد تغییر می كنند.

برای این منظور كاربر باید تصویری از خود، سن و نژاد خودرا در اپلیكیشن وارد كند. در مرحله بعد كاربر تحلیلی از صورت خود دریافت می كند. یك دكمه در انتهای اپلیكیشن به كاربران اجازه می دهد خودرا ۲۰ سال جوانتر یا پیرتر مشاهده كنند.
جالب آنكه اپلیكیشن می تواند روند پیری را با سرعت یا به كندی نشان دهد، تغییرات پوست انسان بدون استفاده از ضد آفتاب یا برعكس را نشان دهد.
البته شبیه سازی های این شركت فقط نشان می دهند صورت فرد در ۲۰ سال آتی بدتر میگردد. الگوریتم های این شركت سلفی یا عكس كاربر را با مخزنی حاوی هزار عكس كلینیكی از صورت های مختلف مقایسه می كنند. این مخزن شامل تصویر صورت زنانی بین ۱۰ تا ۸۰ ساله از ۵ نژاد مختلف است.
هنگامیكه كاربران این اپلیكیشن از وضعیت خود در زمان پیری باخبر شوند، می توانند با اقداماتی این روند را بهبود بخشند.
 

1397/10/21
22:42:43
5030
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب