14واحد دانش بنیان در دشتی فعالیت دارند

14واحد دانش بنیان در دشتی فعالیت دارند سایت امن: بوشهر- مدیر مركز رشد علم و فناوری دشتی استان بوشهر اظهار داشت: 14شركت، هسته تحقیقاتی و تیم نوآور در مركز رشد علم و فناوری این شهرستان فعالیت دارند.


به گزارش سایت امن به نقل از ایرنا، علی قاری بوشهری روز یكشنبه در نشست مسئولان و شركت های دانش بنیان شهرستان دشتی اضافه كرد: بزودی 6 طرح جدید فناوری در مركز رشد علم و فناوری شهرستان دشتی فعالیت خویش را آغاز می كنند و تعداد شركت های دانش بنیان دشتی به 20 شركت خواهد رسید.
وی اضافه كرد: این طرح ها شامل ساخت اسكوتر غواصی آزاد، ساخت قایق با موتور چهارزمانه، راه اندازی آزمایشگاه آفات گیاهان، ساخت سیستم نورپردازی مبتنی بر وب، ساخت پكیج آموزشی برنامه نویسی و رباتیك برای كودكان و ساخت بخاری گازی با احتراق بیرون است كه بزودی وارد مرحله اجرا می گردد.
قاری بوشهری افزود: امروز شركت های دانش بنیان نقشی مهم در توسعه، كار آفرینی و اشتغالزایی و اقتصاد كشور دارند.
وی افزود: یكی از مهمترین برنامه های این مركز پشتیبانی از كسب و كارهای نوپا و راه اندازی شركت های دانش بنیان برای تولید اشتغال و كارآفرینی جوانان است.
مدیر مركز رشد علم و فناوری دشتی تصریح كرد: با عنایت به تحریم های همه جانبه دشمنان و وضعیت اقتصادی كشور این مركز از طرح های تجاری سازی شركت های دانش بنیانی كه نیازمندی های جامعه را برطرف كنند تا رسیدن به نتیجه نهایی حمایت خواهد نمود.
وی اضافه كرد: از مهمترین وظایف و برنامه های مراكز رشد علم و فناوری حمایت های مالی، تولید فضای كار، مشاوره در دریافت استانداردها، تولید حضور در نمایشگاه ها و شبكه سازی بین كارآفرینان و بازاریابی محصولات و خدمات شركت های فناوری دانش بینان است.
قاری بوشهری با قدردانی از فرماندار و مسئولان دشتی از تمامی مدیران دستگاه های اجرایی بخصوص شهرداران و دهیاران این شهرستان خواست استفاده از محصولات و خدمات شركت های فناوری مركز رشد شهرستان كه زمینه توسعه اشتغالزایی جوانان منطقه را فراهم می آورد در اولویت قرار دهند.
شهرستان دشتی با 86 هزار نفر جمعیت در80 كیلومتری جنوب بوشهر واقع است.
6043/7206


1397/08/27
00:10:29
4702
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب