مدیر شبكه آزمایشگاهی معاونت علمی مطرح كرد:

نوآوری نیاز اصلی شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی

نوآوری نیاز اصلی شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی سایت امن: مدیر شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی اظهار داشت: شبكه آزمایشگاهی مثل یك موجود زنده نیازمند نوآوری و رشد و اجرای ایده های جدید است.به گزارش سایت امن به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، رضا اسدی فرد در مورد فعالیت شبكه آزمایشگاهی، بیان كرد: شبكه آزمایشگاهی مثل یك موجود زنده نیازمند نوآوری و رشد و اجرای ایده های جدید است.
وی اضافه كرد: بر همین مبنا اعضا می توانند ایده ها و مشكلات خویش را ارائه و در صورت داشتن توان آزمایشگاهی لازم آن را اجرا كنند و اگر توان و ظرفیت مورد نیاز را نداشتند امكان همراهی و همكاری با تیم های دیگر عضو در شبكه برای آنها وجود دارد.
به گفته اسدی فرد، دانش جدید بیشتر از اینكه حاصل خلاقیت فردی باشد حاصل تركیب علوم میان رشته ای است.
مدیر شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری اضافه كرد: شبكه آزمایشگاهی، سازمان سلسله مراتبی نیست بلكه هر كدام از اعضا بعنوان مركز می توانند دارای تعداد زیادی ارتباط باشند و شبكه آزمایشگاهی با تسهیل این امر، امكان بهره مندی از توان همه اعضا را برای كل كشور فراهم می آورد.
اسدی فرد تصریح كرد: از كنار هم قرار گرفتن تمامی توانمندی های آزمایشگاهی توسعه پدید می آید. از آنجایی كه شبكه از توان و تعالی اعضای خود رشد می كند، در صورت كاهش فعالیت یك عضو از سطح معیارهای تعیین شده، به ناچار عضویت آن مركز لغو خواهد شد.

1397/06/11
14:45:05
4556
5.0 / 5
تگهای خبر: توسعه , سازمان , فناوری
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب