مسابقه برنامه نویسی در كرج

مسابقه برنامه نویسی در كرج معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری كرج اظهار داشت: مسابقه برنامه نویسی هاكا برگزار و شامگاه پنجشنبه به آخر رسید.


علی اكبر میروكیلی عصر پنجشنبه در گفتگو با ایرنا، اضافه كرد: این رویداد علمی امروز پنجشنبه در مركز شكوفایی صنایع فرهنگی شاهد، برگزار گردید.
وی با اشاره به اینكه هاكا برای برنامه نویسان حرفه ای نیست، تصریح كرد: تفكر الگوریتمی و قدرت حل مسئله در این رویداد بیش از هر چیزی حائز اهمیت بود.
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری كرج، خاطرنشان كرد: بعد از ورود شركت كنندگان به رویداد و معرفی شیوه مسابقه، گروه بندی انجام شد و شركت كنندگان به صورت تیمی در 75 دقیقه به حل چالش پرداختند.
میروكیلی اضافه كرد: این رویداد در انتها زمان 75 دقیقه ای با معرفی تیم های برنده و صرفِ پیتزا وارد مهمترین مرحله یعنی شبكه سازی و آشنایی شركت كنندگان با هم شد.
معاون شهردار با اشاره به اینكه جامعه‌ی برنامه نویسان در دنیا بسیار فعال هستند و با اشتراك گذاری دانش میان یكدیگر سبب رشد و پیشرفت جامعه‌ی برنامه نویسی و دنیای اطراف خود می شوند، خاطرنشان كرد: البته در ایران كمی اوضاع فرق می كند و معمولاً اغلب برنامه نویسان از فعالیت های یكدیگر اطلاعی ندارند و در اتاق خودشان مشغول كدنویسی هستند.
وی اظهار داشت: این رویداد در وهله اول سبب شد كه برنامه نویسان با همكاران خودشان بیشتر آشنا شوند و شبكه سازی (Networking)در میان آنان به صورت حضوری و مجازی انجام شود، همینطور در وهله دوم شركت هایی كه به دنبال نیروهای متخصص می گردند، با حمایت مالی از این رویدادها، برنامه نویسان خوب و خبره را شناسایی و نسبت به جذب آنان اقدام می كنند.
1535/6155خبرنگار: وحیده عسكری**انتشار دهنده: داریوش غفاری


1396/08/12
23:17:38
5647
5.0 / 5
تگهای خبر: برنامه نویسی
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب