نخستین استارت آپ ویكند دانشگاه خوارزمی برگزار می گردد

نخستین استارت آپ ویكند دانشگاه خوارزمی برگزار می گردد سایت امن: اولین استارت آپ ویكند دانشگاه خوارزمی از ۲۷ الی ۲۹ تیرماه ۹۷ برگزار می گردد.به گزارش سایت امن به نقل از مهر، محور اولین رویداد استارت آپ ویكند دانشگاه خوارزمی توسعه زندگی فردی است. سه بخش كلی «ورزش و سلامت»، «فناوری مالی» و «زندگی شهری» برای این حیطه در نظر گرفته شده است.
با توجه به ظرفیت حوزه «ورزش و سلامت»، می توان در این مسیر ایده هایی خلاق، عرضه داد. در بخش «فناوری مالی» هم این استارت آپ به دنبال ایده هایی نو در جهت سهولت پرداخت و ترویج كیف پول الكترونیك بین شهروندان است.
در بخش «زندگی شهری»، هم به دنبال راهكارهایی عملی برای بهبود كیفیت زندگی در كلان شهر های كشورمان است. در این رویداد تلاش شده با بهره گیری از دانش و تجربه عده ای از متخصصان موفق بستری ایده ال برای یادگیری علاقه مندان به اكوسیستم استارت اپی مهیا شود و در نهایت سكوی پرتابی مناسب برای ورود این افراد به بازار هدف شان باشیم.
نخستین رویداد استارت آپ ویكند دانشگاه خوارزمی از ۲۷ تا ۲۹ تیر ماه برگزار می گردد علاقمندان برای پیش ثبت نام می توانند به آدرس الكترونیكی KhuSW.ir رجوع كنند.


1397/04/24
14:31:12
4546
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب