نرم افزار ضدویروس بروزرسانی ویندوز ۱۰ را مختل كرد

نرم افزار ضدویروس بروزرسانی ویندوز ۱۰ را مختل كرد سایت امن: همزمان با عرضه بروزرسانی آوریل سال ۲۰۱۸ برای ویندوز ۱۰ خیلی از كاربران از عدم امكان نصب فایل های بروزرسان به خاطر ناسازگاری آنها با یك نرم افزار ضدویروس اطلاع داده اند.به گزارش سایت امن به نقل از هات هاردویر، پیش از این خبرهایی از ناسازگاری ویندوز ۱۰ با برخی سخت افزارهای تولیدی شركت اینتل انتشار یافته بود و البته دو طرف با همكاری یكدیگر مشكل یادشده را حل كرده بودند.
اما این دفعه كاربران نرم افزار ضدویروس Avast می گویند برای نصب بروزرسانی ویندوز ۱۰ مشكلات جدی دارند و در زمان انجام این كار اختلالاتی در عملكرد ویندوز به وجود می آید و پس از نمایش یك صفحه آبی از كاربر خواسته می گردد تا ابتدا زبان صفحه كلید را انتخاب نماید.
در ادامه سه گزینه انتخابی برای كاربر نمایش داده می گردد كه با انتخاب هر یك از آنها كاربر یا به صفحه اصلی ویندوز ۱۰ بدون نصب بروزرسانی برمی گردد یا نسخه هایی ساده سازی شده از ویندوز بدون آیكون های اصلی نمایش داده می گردد.
مایكروسافت و Avast فعلا در حال بررسی مبحث هستند، اما مایكروسافت فعلا و به منظور جلوگیری از وقوع هرگونه مشكلی نصب به روزرسانی های آوریل ۲۰۱۸ را بر روی كامپیوتر های مجهز به ضدویروس مذكور ناممكن كرده است. البته یك راه حل ساده برای این مشكل پاك كردن ضدویروس مذكور از روی كامپیوتر، به روز كردن ویندوز ۱۰ و سپس نصب مجدد Avast بر روی كامپیوتر است.

1397/03/07
13:32:01
4969
5.0 / 5
تگهای خبر: كامپیوتر , نرم افزار
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب