سفر 500 متخصص حوزه پارك های فناوری دنیا به ایران

سفر 500 متخصص حوزه پارك های فناوری دنیا به ایران سایت امن: تهران -كنفرانس بین المللی پارك ها و مراكز رشد (2018 IASP) برای اولین بار به میزبانی ایران برگزار می شود، در این رویداد 500 متخصص حوزه پارك های فناوری از سراسر دنیا به ایران سفر خواهند كرد.


به گزارش روز سه شنبه گروه علمی ایرنا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سی و پنجمین كنفرانس بین المللی پارك ها و مراكز رشد (2018 IASP ) برای اولین بار به میزبانی ایران و در شهر اصفهان برگزار می گردد.
علی مرتضی بیرنگ قائم مقام در امور بین الملل و رییس مركز تعاملات بین المللی علم و فناوری در دیدار با مدیركل انجمن بین المللی پاركها و مراكز رشد كه به تهران سفر كرده بود، اظهار داشت: معاونت علمی از این كنفرانس حمایت معنوی می كند و با وزارت امور خارجه برای تسهیل امور مربوط به میهمانان تعامل خواهد داشت.
لوییس سنز مدیركل انجمن بین المللی پاركها و مراكز رشد در این دیدار با اشاره به برگزاری سی و پنجمین كنفرانس بین المللی پارك ها و مراكز رشد در ایران، اظهار داشت: این دوره از كنفرانس مهم بین المللی از 2 الی 5 سپتامبر 2018 (11 لغایت 14 شهریورماه سال جاری) به میزبانی ایران و در شهر اصفهان برگزار می شود.
بر اساس این گزارش، شهرك علمی تحقیقاتی اصفهان، مسئولیت برگزاری این رویداد را بر عهده دارد و علاقمندان برای كسب اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه می توانند به تارنمای این مركز به نشانی: iasp2018isfahan.com رجوع كنند.
علمی ** 1836 **1440


1397/03/01
19:29:38
4525
5.0 / 5
تگهای خبر: فناوری
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب