وزیر ارتباطات:

حوزه ارتباطات استان های كمتر برخوردار متحول می گردد

حوزه ارتباطات استان های كمتر برخوردار متحول می گردد سایت امن: یاسوج- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: با عنایت به برنامه ریزی های انجام شده حوزه ارتباطات استان های كمتر برخوردار كشور در سال 1397 متحول می گردد.


به گزارش سایت امن به نقل از ایرنا، محمدجواد آذری جهرمی عصر جمعه در یاسوج در دیدار با نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی تصریح كرد: عزم مسئولان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در این زمینه جدی است.
وی اضافه كرد: سركشی به شهرهای مختلف كشور بخصوص آنهایی كه از نظر زیرساخت های فناوری اطلاعات مشكلات بیشتری داشتند در نوروز امسال در دستور كار قرار گرفت.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بیان كرد: هدف از سفر به كهگیلویه و بویراحمد بررسی روند اجرای مصوبات سفر 6 ماه گذشته است.
آذری جهرمی عنوان كرد: بالا بودن جمعیت روستایی نسبت به جمعیت شهری از مشكلات اساسی كهگیلویه و بویراحمد است كه خدمات رسانی را سخت تر می كند.
وی با اشاره به پراكندگی جمعیت در كهگیلویه و بویراحمد بخصوص در نقاط سخت گذر، اظهار داشت: توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات در این مناطق تا حدودی مشكل است.
آذری جهرمی اظهار داشت: در سفر قبلی به كهگیلویه و بویراحمد مصوباتی برای بهبود این وضعیت به تصویب رسید كه در حال پیگیری است.
محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات شهریور 1396 به یاسوج سفر كرده بود.
وی در این سفر گفته بود كه تولید زیرساخت های ارتباطی برای توسعه صنعت گردشگری یكی از برنامه مهم برای استان كهگیلویه وبویراحمد است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات سپس عازم شهرستان گچساران شد.
عملیات اجرایی طرح آبرسانی به یك هزار هكتار زمین كشاورزی در دشت های انگشترك و آب رزی گچساران با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز شروع شد.

7535/6110


1397/01/15
17:42:38
4586
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب