گوشی پزشكی مدرن

گوشی پزشكی مدرن سایت امن: یك شركت بیوتكنولوژی به نام AUM Cardiovascular در نورثفیلد مینه سوتا تاییدیه ˮسازمان غذا و داروˮ ( FDA) را برای یك گوشی پزشكی پیشرفته كسب نمود.به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا و به نقل از bioportfolio.com، سالانه 10.5 میلیون آمریكایی دچار درد قفسه سینه شده و بسیاری از آنها از آزمون های استرس برای شناسایی بیماری های كرونری استفاده می كنند.
این آزمون ها دقیق نبوده و به تمرین، دارو و امكانات ویژه نیاز دارند. همچنین هزینه های میلیارد دلاری را به سیستم های پزشكی تحمیل می كنند.
محققان در این پژوهش برای رفع این مشكل دست به ساخت یك سیستم آزمایش سریع و غیر تهاجمی بدون تشعشع برای شناسایی انسدادهای عروق كرونری زده اند.
این دستگاه جدید كه CADence نام دارد، تركیبی از استتوسكوپ و "نوار قلب"(ECG) در یك دستگاه است.

CADENCE توسط پزشكان مراقبت های اولیه مورد استفاده قرار گرفته تا به تشخیص موارد مشكوك قلبی كه لزوما باید به یك پزشك متخصص قلب مراجعه كنند، بپردازد.
پزشك به صورت مكرر این دستگاه را بر روی چهار نقطه در قفسه سینه قرار داده و هر بار آن را برای ضبط داده ها فعال می كند.
پس از آن CADence داده های خود را به یك سیستم پردازش آنلاین انتقال می دهد كه اطلاعات در آنجا آنالیز شده و نتایج در عرض چند دقیقه ارائه می شود.

پزشك می تواند از این گزارش استفاده كند تا تصمیم بگیرد كه آیا می بایست بیمار را ترخیص كند یا برای درمان بیشتر به پزشك متخصص ارجاع دهد.
علاوه بر این نرم افزار تجزیه و تحلیلی فعلی، AUM Cardiovascular به دنبال طراحی یك الگوریتم جدید است كه در تشخیص تنگی شریان، كه یك وضعیت شایع در نتیجه عدم سلامت قلبی و عروقی است، مفید واقع شود.
 

1396/05/23
17:49:42
5444
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب