پایش سلامت جسمی با یک نرم افزار تغذیه ایرانی

پایش سلامت جسمی با یک نرم افزار تغذیه ایرانی سایت امن: یک شرکت دانش بنیان نرم افزاری طراحی نموده که قادر به پایش وضعیت جسمی فرد و ارائه پیشنهاد مناسب جیره غذایی است.به گزارش سایت امن به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، شهروز صیفوری، مدیر عامل این شرکت دانش بنیان اظهار داشت: ما با سرمایه گذاری گروهی از فعالان بخش خصوصی و متخصصین حوزه تغذیه، از سال ۱۳۸۷ زیرساخت ها و محصولات گوناگونی را در راستای ارتقاء سلامت توسعه دادیم که یکی از این دستاوردها آنالیز جیره های غذایی در راستای جلوگیری از بیماریهای ناشی از سوء تغذیه است.
وی درباب این نرم افزار توضیح داد: پیاده روی طولانی سبب بهم ریختگی الکترولیت هایی چون کلسیم، کلرید، منیزیم، فسفات، پتاسیم و سدیم بدنی و در نتیجه گرفتار گرفتگی عضلانی می شود و به جهت اینکه بدن به درستی عمل کند نیاز است این الکترولیت ها در یک حد متعادل نگه داشته شوند در غیر این صورت، سیستم های حیاتی بدن می توانند تحت تأثیر قرار گیرند.
صیفوری، عدم تعادل الکترولیت را سبب بروز مشکلات جدی مانند کما، تشنج و ایست قلبی عنوان نمود و تصریح کرد: بر این اساس نرم افزاری را دراین زمینه عرضه کردیم. این اپلیکیشن بر روی تلفن نصب می شود و با پایش فعالیت بدنی فرد، جیره غذایی مناسب را ارائه می دهد.


منبع:

1402/06/19
11:38:44
228
5.0 / 5
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , تخصص , توسعه
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب