وزارت ارتباطات اعلام كرد؛

پوشش تلفن همراه نسل ۳ و ۴ در ۳۹ روستا

پوشش تلفن همراه نسل ۳ و ۴ در ۳۹ روستا سایت امن: مدیر روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از وجود 600 سایت نسل پنجم در کشور آگاهی داد.به گزارش سایت امن به نقل از مهر، محمد احسان خرامید رییس روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دریکی از پیام رسان های بومی درباب پوشش نسل سوم و چهارم تلفن همراه اظهار داشت: از شروع آغاز به کار دولت سیزدهم، پوشش تلفن همراه ۳G-۴G برای ۳۹ نقطه روستایی محروم از این فنآوری، برقرار شد.
وی اضافه کرد: در مدت ۲۰ ماه گذشته، پوشش تلفن همراه به ۳G-۴G از محل اعتبارات طرح USO در ۱۰۴ نقطه روستایی با ۶ هزار و ۵۲۱ خانوار و ۲۳ هزار و ۱۷۹ نفر جمعیت، ارتقا یافت.
خرامید با اشاره به روستاهای تحت پوشش افزود: روستاهای امیرآباد از توابع شهرستان دهگلان، ایراب، طاله جار، کویره گویز، قلقله، کچل منگان و گلزار علیا در شهرستان سقر، خشکه دول، طاله وران، مائین دول، تیژتیز و افراسیاب در شهرستان سنندج، زیویه در شهرستان کامیاران، ژان در شهرستان سروآباد، وزمله وکشنه در بانه، صلوات آباد و قمشلوی در بیجار و… همچون این روستاهایی هستند که پوشش تلفن همراه ۳G و ۴G ارتقا یافت. او در آخر اظهار داشت: هم اکنون ۶۰۰ سایت نسل پنجم ۵G در کشور داریم.

1402/03/07
11:18:18
254
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب