معاون علمی و فناوری رییس جمهوری:

دولت از ایده های جدید در بخش كشاورزی حمایت می كند

دولت از ایده های جدید در بخش كشاورزی حمایت می كند سایت امن: كرج - معاون علمی و فناوری رییس جمهور اظهار داشت: در دولت و معاونت علمی و فناوری، آمادگی پشتیبانی از تفكرات و روش های علمی جدید در حوزه كشاورزی وجود دارد.


به گزارش سایت امن به نقل از ایرنا، دكتر سورنا ستاری در مراسم امضای قراردادهای انتقال دانش فنی تولید بذور ارقام اصلاح شده جدید زراعتی به بخش خصوصی در كرج، اضافه كرد: باید از ابتدا در پروژه ها تزریق فناوری در زندگی روزمره مردم تعریف شود.
ستاری اضافه كرد: راه پژوهش دولتی همین است و باید پروژه ها به بخش خصوصی واگذار شود و بخش دولتی هم می تواند از این طریق درآمد داشته باشد.
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با اشاره به اینكه موسسه تحقیقات جهاد كشاورزی، قدیمی ترین موسسات را در زیرمجموعه خود دارد، اضافه كرد: انتقادی كه در سیستم دولتی وجود دارد این است كه چرا نتایج تحقیقات در زندگی مردم دیده نمی گردد.
ستاری اظهار داشت: اكنون خیلی از موانع بخش كشاورزی با تغییر رویكردها حل شده و بذر و نهال جزو حوزه های حاكمیتی است كه باید تحقیقات پایه شود چراكه كشور به این بخش نیازمند است.
معاون رییس جمهوری تصریح كرد: قراردادهای منعقد شده نتیجه سال ها تحقیق است و موسسه اصلاح بذر و نهال به مرحله ای از بلوغ خود رسیده و به دنبال روش های نوین تجاری سازی است.
1535/7411


1397/02/30
15:07:40
5.0 / 5
33
تگهای خبر: فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب