ایجاد شهرک پردیس فناوری دانشگاه صنعتی سهند کلید خورد

ایجاد شهرک پردیس فناوری دانشگاه صنعتی سهند کلید خورد سایت امن: آذربایجان شرقی رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از شروع مطالعات ایجاد شهرک پردیس فناوری دانشگاه صنعتی سهند آگاهی داد.


صابر پرنیان، پنجشنبه، ۲۸اردیبهشت ماه، در نشست مشترک با رییس دانشگاه صنعتی سهند اضافه کرد: ایجاد شهرک پردیس فناوری دانشگاه صنعتی سهند برای جذب سرمایه گذاران در عرصه دانش بنیان و فناوری در دستور کار قرار گرفته است.
وی افزود: باتوجه به اینکه آذربایجان شرقی یک استان صنعتی، معدنی و تجاری است و واحدهای استان توانمندی بالایی در این زمینه ها دارند بدین سبب بمنظور ارائه خدمات به واحدهای فناور و دانش بنیان و تامین نیروی انسانی متخصص آماده همکاری برای شروع مطالعات ایجاد شهرک پردیس فناوری در دانشگاه صنعتی سهند هستیم.
وی بیان کرد: این اقدام می تواند موجب رونق اقتصادی و جهش اقتصاد دانش بنیان و فناور در استان شود.
پرنیان با اشاره به اینکه دانشگاه صنعتی سهند ظرفیت های زیادی دارد، اضافه کرد: با ادغام ظرفیت های صنعتی و دانشگاهی تحول بزرگی در اقتصاد دانش بنیان استان ایجاد خواهد شد.
به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی، در این جلسه دکتر فاتحی فر، رییس دانشگاه صنعتی سهند گزارشی از ظرفیت های این دانشگاه ارائه کرد.
منبع:

1402/02/29
15:20:37
310
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب