سومین اجلاس وب فارسی پنجم بهمن ماه برگزار می گردد

سومین اجلاس وب فارسی پنجم بهمن ماه برگزار می گردد سایت امن: سومین اجلاس توسعه دهندگان وب فارسی با حضور جمعی از طراحان و توسعه دهندگان وب، برنامه نویسان، مدیران كسب وكارهای اینترنتی و سیستم های تحت وب برگزار می گردد.به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، این اجلاس كه پنجم بهمن ماه در مركز همایش های شهید قندی وزارت ارتباطات برگزار می شود، با هدف نزدیك تر كردن دیدگاه بخش دولتی و خصوصی به حوزه فناوری اطلاعات و برقراری ارتباط بهتر بین این دو بخش برپا می شود، امسال برای سومین سال پیاپی برگزار می شود.
طراحی و توسعه، امنیت سایبری و كارآفرینی، سه محور اصلی است كه عرضه دهندگان و سخنرانان این اجلاس امسال به آن می پردازند.
حمیدرضا همتی، رئیس سومین اجلاس توسعه دهندگان وب فارسی در گفتگو با خبرنگار راه پرداخت، با تأیید این نكته كه اجلاس تابحال توانسته به اهداف مورد نظر خود دست یابد اضافه كرد: «برون سپاری پروژه ها از جانب بخش دولتی و بخش خصوصی، یكی از خروجی های برپایی این اجلاس بوده است. »
همتی معتقد است: «طراحی رابط كاربری و كدنویسی، پایه شروع هر تجارتی است و از جانب دیگر برقراری امنیت سایبری هم برای هر كسب وكار و سیستم تحت وبی حائز اهمیت است؛ از این رو طراحی و توسعه، امنیت سایبری و كارآفرینی بعنوان محورهای اصلی اجلاس انتخاب شده اند. »
به گفته او، امسال علاوه بر عرضه سخنرانان، یك پنل تخصصی هم با مبحث كسب وكارهای فین تك و ارزهای رمزنگاری شده هم برگزار می گردد.
اجلاس وب فارسی، به همت كانون توسعه دهندگان فضای مجازی و با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات برپا می گردد. علاقه مندان برای تهیه بلیت و شركت در این اجلاس می توانند با استفاده از pwconf. ir اقدام نمایند.

1396/10/30
15:06:59
4876
5.0 / 5
تگهای خبر: ارتباطات , امنیت , توسعه
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب