جزئیات مشارکت در طرح مسئله محور شهید احمدی روشن

جزئیات مشارکت در طرح مسئله محور شهید احمدی روشن به گزارش سایت امن، بنیاد ملی نخبگان به منظور آشناسازی اجتماع نخبگانی با نیازها و مسائل کشور و ترغیب آنها به کارگروهی برای حل مسائل، طرح شهید احمدی روشن را اجرا می کند.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، بنیاد ملی نخبگان با هدف پشتیبانی از دانش آموختگان و دانشجویان برتر دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی و به منظور آشناسازی اجتماع نخبگانی علمی با نیازها و مسائل کشور و ترغیب آنان به کار گروهی برای حل این مسائل تسهیلات توسعه هسته های مساله محور پژوهشی- فناورانه طرح شهید احمدی روشن را اجرا می کند.
تجربه فعالیت بین رشته ای در هسته نخبگانی و همکاری با دانش آموختگان و دانشجویان مستعد از رشته ها و دانشگاه های مختلف، همکاری در مراحل اجرای پروژه ای واقعی که برآمده از مسائل واقعی مبتلابه در صنایع و جامعه است، استفاده از راهنمایی های راهبر متخصص، هم افزایی بین دانشجو و استاد و صنعت و دانشگاه و کسب مهارت های اجتماعی، افزایش خودباوری، مسئولیت پذیری و تحرک اجتماعی از اهداف اجرای این طرح است.
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بنیاد ملی نخبگان، دریافت حمایت های مالی در طول دوره برای برگزیدگان و بهره مندی از امتیاز فعالیتهای نخبگانی از تسهیلات اعطایی به شرکت کنندگان در این طرح است. تجربه کار واقعی در کنار استاد راهبر و باتجربه در امور علمی-صنعتی و تحقیق و توسعه، استفاده از خدمات شبکه آزمایشگاهی و دریافت گواهی حضور در انتهای دوره از دیگر تسهیلات اعطایی است.
متقاضــــیان واجد شــــرایط، تا ۲۰ آذرماه ۱۴۰۱ فرصــــت دارند با رفتن به ســــامانه جامع اطلاعاتی بنیاد ملی نخبگان (سـامانه سـینا) به نشانی http: //sina.bmn.ir درخواسـت خویش را برای بررسـی ثبت کنند.
منبع:

1401/09/15
11:52:35
260
5.0 / 5
تگهای خبر: پژوهش , تخصص , توسعه , خدمات
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب