اینترنت ماهواره ای مجانی برای خاورمیانه عرضه می گردد

اینترنت ماهواره ای مجانی برای خاورمیانه عرضه می گردد سایت امن: یك شركت اینترنتی می خواهد اینترنت ماهواره ای پرسرعت را در سه ماهه دوم ۲۰۱۸ برای خاورمیانه و آفریقا به صورت مجانی فراهم كند.به گزارش سایت امن به نقل از بیزینس وایر، شركت Quika اعلام نموده اولین اینترنت ماهواره ای پرسرعت مجانی را برای ساكنان كشورهای در حال توسعه عرضه می كند. این خدمت در مرحله اول برای ساكنان كشورهای خاورمیانه و آفریقا عرضه می گردد.
شركت Quika به اپراتور ماهواره ای Taliaتعلق دارد. این شركت با هدف مرتفع ساختن نابرابری اقتصادی و اجتماعی اینترنت مجانی ماهواره ای را در كشورهای در حال توسعه عرضه می كند.
مدیر ارشد اجرای این شركت می گوید: به اعتقاد ما تمام جوامع و مناطقی كه در آنها توازن وجود ندارد، از رشد فناوری و اقتصادی عقب می مانند. ما قصد داریم روی این شكاف دیجیتالی و اقتصادی پلی بزنیم. ۳. ۹ میلیارد نفر(۵۳ درصد جمعیت جهان) هنوز به اینترنت دسترسی ندارند.
اینترنت ماهواره ای پرسرعت در سه ماهه دوم ۲۰۱۸ میلادی برای تمام افراد و كسب و كارهای مستقر در آفریقا و خاورمیانه به صورت مجانی عرضه می گردد. بعد از این مرحله اینترنت مذكور برای كشورهای در حال توسعه دیگر عرضه می گردد.
این شركت با استفاده از ماهواره های مجموعه LEO وGEO اینترنت پرسرعت Ka-band فراهم می كند.

1396/10/26
20:24:29
5334
5.0 / 5
تگهای خبر: اینترنت , توسعه , ماهواره
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب