ساخت برنامه رویان در تلویزیون

ساخت برنامه رویان در تلویزیون به گزارش سایت امن، تلویزیون برنامه ای به نام «رویان» در دست تولید دارد تا جریان رشد و پیشرفت علم و فناوری در کشور را از پشت لنز این برنامه رصد و معرفی نماید.


به گزارش سایت امن به نقل از روابط عمومی معاونت سیما، مصطفی امامی ـ تهیه کننده برنامه «رویان» ـ در رابطه با ی این برنامه و نامگذاری آن اظهار داشت: پژوهشگاه «رویان» که امروز از نام ها و نشان های شاخص شتاب و پیشرفت علمی کشور است، باید به نامی تبدیل گردد که هرجا مخاطب ایرانی آنرا می شنود، احساس عزت مندی، افتخار و دلبستگی به ایران عزیز پیدا کند.
از همین رو با تشکیل اتاق فکری به دنبال تولید برنامه ای بودیم تا با نمایش دستاوردها و تلاش ها، حس خودباوری و تعلق را به جامعه منتقل کند که در نهایت به ساخت مجموعه ای با عنوان «رویان» رسیدیم.
امامی خاطرنشان کرد: در این برنامه ما از نخبگان، اندیشمندان و پژوهشگرانی دعوت می نماییم که برای عموم مردم کمتر شناخته شده اند اما بدون هیچ چشمداشتی، در ارتقای دانش و پیشرفت علمی کشورمان، سهم بسزایی داشتند.
وی افزود: تیم سردبیری و پژوهشی، لیستی از افراد موفق در عرصه های مختلف را تهیه کرده و ضمن عرضه به شبکه، از شماری از این عزیزان دعوت کردیم تا با حضور در برنامه درمورد موفقیت ها و تجارب خود در حوزه تخصصی خود، مطالبی را بیان کنند.
تهیه کننده برنامه «رویان» خاطرنشان کرد: این برنامه می تواند ضمن عرضه تصویر متفاوتی از چهره های علمی، برای دانشجویان و پژوهشگران جوان کشور هم الگو باشد.
امامی افزود: در هر قسمت، پنج تن از افرادی که میهمان برنامه را می شناسند در فضای خارج از استودیو به صورت ارتباط تصویری (ویدئو وال)، همراه ما می شوند و در موضوعات مطرح شده مشارکت می کنند. در «رویان» همینطور به محل کار میهمانان برنامه می رویم و از زبان همکارانش با وجوه شخصیتی وی و خدماتی که عرضه کرده است، بیش تر آشنا می شویم.
امامی تصریح کرد: «رویان» مقرر است در ۹۰ قسمت به روی آنتن برود و تابحال دکتر محمدعلی صحراییان متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) که اولین «کلینیک MC» در ایران راه اندازی کرده است، دکتر عباس مجدآبادی پدر علم لیزر ـ فیزیک، دکتر عبدالحسین شاهوردی رئیس پژوهشگاه رویان، دکتر روح الله فتحی جنین شناس و... به برنامه دعوت شده اند.
«رویان» با شعار «روایت یک قهرمان» با اجرای سیدمهدی مفیدی دوشنبه و چهارشنبه هر هفته ساعت ۲۳ از آنتن شبکه یک پخش می شود و هر قسمت از این مجموعه حدود ۴۵ تا ۶۰ دقیقه است.
منبع:

1401/08/11
10:05:23
304
5.0 / 5
تگهای خبر: پژوهش , تخصص , خدمات , ساخت
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب