عرضه سامانه هوشمند برای حسابداری و رصد امور مالی

عرضه سامانه هوشمند برای حسابداری و رصد امور مالی به گزارش سایت امن، سیستم حسابداری و رصد امور مالی دستاورد یکی از شرکتهای دانش بنیان است که امکان تعریف کدینگ ۷ سطحی برای حساب ها و ۳ سطح تفضیلی شناور را فراهم نموده است.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، پویا کیهانی، عضو هیات مدیره این شرکت دانش بنیان اظهار داشت: سیستم حسابداری عرضه شده از جانب این شرکت از مزایایی چون طبقه بندی کردن مراکز هزینه به فعالیتهای مختلف برای قیمت تمام شده، قابلیت تفکیک حساب ها به پروژه های مختلف و ورود اطلاعات اسناد مالی به ساده ترین و سریع ترین روش به صورت ریالی و ارزی در سیستم، برخوردارست.
وی اظهار نمود: از طرف دیگر امکان صدور خودکار سند اختتامیه، افتتاحیه و بستن حساب ها، ثبت تصاویر ضمایم سند در اسناد حسابداری، امکان کنترل اسناد یادداشت و ثبت نشده و ابطال شده در این سیستم پیشبینی شده است. در این سیستم امکان تعریف کدینگ ۷ سطحی برای حساب ها و ۳ سطح تفضیلی شناور فراهم گشته است.
به نقل از مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، کیهانی اشاره کرد: سیستم حسابداری امکان تهیه گزارش کامل از گردش چک های دریافتی یا پرداختی یک حساب یا مشتری، گزارش گردش و مانده حساب ها به تفکیک سر فصل های شناور، مراکز هزینه و پروژه ها، تهیه گزارشات تراز و صورت های مالی اساسی و گزارش مرور حساب ها در کلیه سطوح حساب از کل به جز یا جز به کل را فراهم می آورد.
به قول وی تهیه گزارشات تجمیعی و مقایسه ای شعب، صدور سند دریافت و پرداخت و اختصاص دادن هر ردیف سند به مرکز مورد نظر و ثبت اتوماتیک عملیات صندوق به وسیله سیستم حسابداری ممکن شده است.1401/08/07
08:07:31
282
5.0 / 5
تگهای خبر: دانش بنیان , شركت , هوشمند
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب