معاون وزیر ارتباطات:

یکی از اولویت های وزارت ارتباطات اتمام پروژه های نیمه تمام است

یکی از اولویت های وزارت ارتباطات اتمام پروژه های نیمه تمام است به گزارش سایت امن، معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزیر ارتباطات در نشست با دفتر فنی و مهندسی وکارشناسان پروژه های ICT استانی به تسریع در انجام پروژه های نیمه کاره این وزارت خانه تاکید نمود.به گزارش سایت امن به نقل از مهر به نقل از وزارت ارتباطات، هادی اصلان زاده در نشستی با دفتر فنی و مهندسی و کارشناسان پروژه های ICT استانی جهت بررسی مسائل و مشکلات موجود، ضمن اشاره به اقدامات انجام شده در تکمیل پروژه های نیمه تمام در دفتر فنی، عملکرد این دفتر را مناسب ارزیابی اما تاکید کرد که انتظارات بیشتری وجود دارد و با اهداف فاصله داریم.
وی به اولویت وزارت ارتباطات برای تکمیل پروژه های نیمه کاره در استان ها اشاره نمود و اضافه کرد: باید در انجام پروژه های نیمه تمام تسریع کرد تا بتوانیم پروژه های جدیدی را طراحی نماییم.
اصلان زاده به سلامت کار در انجام پروژه ها تاکید کرد و از کارشناسان پروژه ها خواست در صورتیکه با نگاه منصفانه اگر با تخلفاتی برخورد کردند حتما گزارش دهند که با آن برخورد شود.
وی به استمرار و پیگیری کارها از سوی کارشناسان پروژه ها تاکید کرد و اضافه کرد: برای انجام پروژه ها مسائل و مشکلات بسیاری وجود دارد اما باید به صورت مستمر پیگیری شود تا کارها به سرانجام برسد.
بر اساس همین گزارش، در ابتدای این جلسه گزارشی از عملکرد سالانه و پیشرفت پروژه های راه اندازی مجتمع ICT مراکز استان ها عرضه و روند تکمیل و تحویل مجتمع های ICT استانهای چهارمحال و بختیاری و کرمانشاه مورد بررسی قرار گرفت.
گزارش کنترل پروژه از مجتمع های درحال تکمیل از قبیل مجتمع ICT استان آذربایجان غربی، کردستان، اردبیل، بررسی شده و مشکلات و موانع موجود در تکمیل آنها و برنامه فیزیکی و ریالی و پیشرفت مورد انتظار سالانه راه اندازی مجتمع های ICT جدید در سایر استان ها به اطلاع معاون وزیر ارتباطات رسید و راهکارهای لازم تصویب گردید.
همچنین عملکرد و برنامه دفتر فنی و مهندسی برای نظارت بر سایر پروژه های عمرانی وزارت خانه و پروژه های بهسازی لرزه ای ساختمان های پردیس وزارت و راه اندازی مراکز داده مورد بررسی قرار گرفت

1401/07/27
09:11:04
261
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب