شروع به کار نمایشگاه مجازی نانو

شروع به کار نمایشگاه مجازی نانو سایت امن: با به انتها رسیدن سیزدهمین دوره نمایشگاه نانو، از طرف ستاد نانو، نمایشگاه مجازی برپا خواهد شد.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو درحالی در ساعت ۱۵ امروز، سه شنبه ۱۲ مهر ماه به کار خود خاتمه خواهد داد که نمایشگاه مجازی محصولات شرکت های فعال در این عرصه شروع به کار خواهدنمود.
در این جهت ستاد فناوری نانو با انجام تصویربرداری های ۳۶۰ درجه ای از تمامی غرفه ها و فضاهای این رویداد، نمایشگاه مجازی ایران نانو ۱۴۰۱ را بر روی سایت این ستاد دایر خواهدنمود.
بعد از اتمام نمایشگاه فیزیکی، شرکتها می توانند محتواهای تکمیلی همچون کاتالوگ، بروشور، فیلم، مجوزها، تاییدیه ها و سایر اطلاعات مفید برای توسعه بازار خودرا مطابق شیوه نامه ای که دبیرخانه نمایشگاه منتشر خواهد کرد، ارسال نمایند تا بر روی نمایشگاه مجازی بارگذاری شود.
با بهره گیری از این امکان، دسترسی کاربران سایت ستاد نانو به محتواهای شرکت های فناوری نانو دائمی خواهد شد.
در مرحله بعد با بارگذاری محتواهای شرکتها به زبان های غیر از فارسی، این نمایشگاه مجازی می تواند در قالب سایر زبان های هدف برنامه های صادراتی فناوری نانو نیز ادامه فعالیت داده و برای بازاریابی صادراتی محصولات فناوری نانو مورد استفاده و ارجاع قرار گیرد.
به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو (Iran nano 2022) از روز شنبه، ۹ مهرماه در سالن های ۵، ۶ و ۴۴ (سالن خلیج فارس) شروع به کار کرد و امروز سه شنبه ۱۲ مهر ماه به کار خود اختتام خواهد داد.
منبع:

1401/07/12
22:17:42
211
5.0 / 5
تگهای خبر: توسعه , سایت , شركت , فضا
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب