رویداد فناورانه صنعت خودروسازی برگزار می گردد

رویداد فناورانه صنعت خودروسازی برگزار می گردد سایت امن: رویداد فناورانه مشترکی برای عرضه آخرین دستاوردهای شرکت های دانش بنیان و عرضه نیازهای صنعت خودروسازی در مهرماه انجام می شود.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، خودروهای برقی و متصل، نسلی جدید از خودرو های آینده است که فاقد آلودگی است و به محیط زیست هم لطمه نمی زنند و هوشمند عمل می کنند.
این خودرو ها با به کارگیری سیستم های کمک راننده (ADAS) و اتصال پذیری، ضمن افزایش ایمنی خودرو ها می تواند در جلوگیری از تصادفات و کاهش تلفات نقش به سزایی داشته باشد.
بنا بر این توسعه پلت فرم ها و زیرساخت های خودروی برقی اولویتی است که گروه توسعه تکنولوژی های جدید خودرویی ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در همکاری با مرکز تحقیقات و نوآوری گروه خودروسازی سایپا دنبال می کنند.
در همین راستا دومین رویداد فناورانه خودرو های آینده برای رفع نیازهای فناورانه در حوزه «خودروهای برقی، هیبریدی و متصل» و «زیرساخت ها و تجهیزات آزمون خودروها» برنامه ریزی شده و طی آن نیازهای فناورانه مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا ارائه می شود و شرکت های دانش بنیان توانمندی های دانشی و تخصصی خودرا برای رفع آنها عرضه می کنند.
در این رویداد درباب مطالبی همچون «طراحی و ساخت خودرو های برقی و هیبریدی ارزان قیمت»، «طراحی و ساخت قطعات و ماژول های خوردوهای برقی و هیبریدی»، «طراحی و ساخت سیستم های پیشرفته کمک راننده»، «توسعه فناوری های خودرو های متصل و اجزا» و «زیرساخت های در رابطه با آن»، «طراحی و ساخت تست آزمون خودروها» و «ایستگاه های شارژ خودرو ها و موتورسیکلت های برقی» مطرح و درباره ی آنها تبادل نظر می شود.
این رویداد فناورانه در ایام ۲۵ و ۲۶ مهرماه سال جاری در محل مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا برگزار می گردد.
برگزاری نمایشگاه آخرین دستاوردها، توانمندی ها و فناوری های شرکت های دانش بنیان و توانمند در صنعت خودرو از دیگر محورهای این رویداد است.1401/06/30
10:06:38
187
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب