قطعی شدن حضور هیات های تجاری از ۱۰ کشور جهان در نمایشگاه ایران نانو ۱۴۰۱

قطعی شدن حضور هیات های تجاری از ۱۰ کشور جهان در نمایشگاه ایران نانو ۱۴۰۱ به گزارش سایت امن، بر مبنای رایزنی های انجام شده حضور هیات تجاری و سرمایه گذاری از ۱۰ کشور با هدف ارتباطات فناورانه برای فروش محصول و انتقال فناوری در سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو تایید شده است.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، بر مبنای تعاملاتی که با کشورهای خارجی انجام شد، مقرر است نمایندگانی متشکل از تجار و سرمایه گذاران کشورهای هند، سوریه، مکزیک، چین، مالزی، اتیوپی، برزیل، اندونزی، عراق و تایلند با هدف برگزاری جلسات b2b با شرکتهای ایرانی در نمایشگاه ایران نانو ۱۴۰۱حاضر شوند.
بازدید گروههای تجاری از کشورهای مختلف فرصت مناسبی را در اختیار شرکتهای فناور حاضر در نمایشگاه قرار می دهد تا با عرضه دستاوردها و توانمندی ها، بتوانند مزیت های صادراتی خویش را به بازارهای خارج از کشور معرفی کنند.
سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو، رویدادی است که در آن آخرین دستاوردها و تحولات عرصه فناوری نانو در معرض دید علاقه مندان قرار می گیرد. این نمایشگاه از ۹ تا ۱۲ مهرماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.
نشست های تجاری، بازدید نمایندگان خارجی، معرفی محصولات جدید نانو، معرفی شرکتهای دانش بنیان از بخش های این نمایشگاه به حساب می آید.
تابحال ۲۰۰ نهاد و شرکت دانش بنیان برای حضور در نمایشگاه ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۸۰ شرکت تأیید نهایی شده است.
طی دوره های گذشته نمایشگاه، در بخش نمونه های اولیه ۱۵ تا ۲۰ محصول عرضه می شدند، اما تفاوت نمایشگاه سال جاری با سالهای گذشته در اینست که تعداد این محصولات به بیشتر از ۱۰۰ مورد رسیده است.
یکی از بخش های جذاب نمایشگاه سیزدهم، نشست های تجاری بین صاحبان صنایع و شرکتهای دانش بنیان است. همینطور شبکه تبادل فناوری و کارگزاران ترویج صنعتی فناوری نانو، نشست هایی را با حضور صنایع و مدیران شرکتهای فناور برگزار می کنند تا چالش های صنایع، مشخص و به واسطه دانش بنیان ها رفع گردد.1401/06/22
10:03:53
264
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب