عرضه خدمات بهینه به مشتریان با سامانه محققان دانش بنیان

عرضه خدمات بهینه به مشتریان با سامانه محققان دانش بنیان به گزارش سایت امن، سامانه هوشمند مبتنی بر شبکه بانکی کشور محصول یکی از شرکتهای دانش بنیان است و صاحبان کسب و کار با استفاده از این سامانه قادرند انواع خدمات را به مشتریان عرضه کنند.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، علی موقر، مدیرعامل این شرکت دانش بنیان اظهار داشت: نرم افزار طراحی شده در این شرکت یک بسته کامل نرم افزار مالی و اداری بوده که به صورت اختصاصی و با هدف عرضه خدمات و راهکارهای هوشمند و خلاق به شرکت ها و سازمان ها برای ارتقای سطح بهره وری، کارایی و بهبود همکاری سازمانی در آنها، طراحی و ساخته شده است.
وی اظهار نمود: این سامانه هوشمند طراحی شده در این شرکت قابلیت های منحصر به فردی را به شرکت ها و سازمان ها عرضه کرده و از آن جایی که در طراحی و تولید این نرم افزارها به نیازهای حال و آینده مدیران سازمان ها و شرکت ها توجه شده، به مدیران سازمان ها و شرکت ها در جهت مدیریت هوشمند سازمان کمک قابل توجهی می کند.
به نقل از مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، موقر تصریح کرد: این سامانه با ساختار فنی منعطف، از تمامی کسب و کارھای کوچک و بزرگ با چندین شعبه و انبار پشتیبانی می کند، ضمن آنکه سامانه همراه با اپلیکشن های سازگار با انواع گوشیهای هوشمند، این امکان را می دهد که صاحبان فروشگاه، غرفه داران و یا تأمین کنندگان کالا بتوانند در ھر لحظه و ھر مکانی با ھر وسیله ای که امکان اتصال به اینترنت را دارد، از وضعیت کسب و کار و فروش در لحظه خود آگاه شوند و آخرین گزارشات را به لحظه مشاھده کنند.
مدیر عامل این شرکت دانش بنیان، عرضه زیر سیستم های لجستیک و تحویل کالا، عرضه الگوریتم های فروش مویرگی و بازاریابی فروش، امکان ارسال اطلاعات به زیر سیستم های داخلی کسب و کارها و بنگاه های اقتصادی را از قابلیت های این سامانه نام برد.
منبع:

1401/06/20
09:06:52
493
5.0 / 5
تگهای خبر: اپل , اینترنت , بانك , خدمات
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب