پیشگیری از اتلاف انرژی با بازسازی و نوسازی خطوط انتقال و تجهیزات استخراج

پیشگیری از اتلاف انرژی با بازسازی و نوسازی خطوط انتقال و تجهیزات استخراج به گزارش سایت امن، یکی از شرکتهای دانش بنیان با عرضه خدمات بازسازی و نوسازی خطوط انتقال و تجهیزات استخراج باعث پیشگیری از هدر رفت انرژی در این صنایع شده است.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، سید محمد تقی انجوی مدار، عضو هیات مدیره این شرکت دانش بنیان ضمن اشاره به این که خدمات بازسازی و نوسازی خطوط انتقال و تجهیزات استخراج می تواند تا حدود زیادی از هدر رفتن منابع جلوگیری نماید، اظهار داشت: بازسازی و نوسازی خطوط انتقال و تجهیزات استخراج، فرآیندی است که اگر توسط شرکتهای داخلی صورت گیرد، هزینه های به مراتب کمتری به شرکتهای داخلی تحمیل می کند و صرفه جویی قابل توجهی در این خصوص می تواند صورت گیرد.
وی پیشگیری از هدر رفت مصرف انرژی را از مزایای بازسازی و نوسازی خطوط انتقال و تجهیزات استخراج عنوان نمود و اضافه کرد: در این فرایند ایمن سازی و تعمیر تاج حلقه چاه نفتی با استفاده از پلاگ قابل بازیافت ساخت داخل انجام شد. با این اقدام از تعمیر چاه با دکل و هرزروی سیال درون سازه و در نهایت تحمیل زمان اضافی جهت راه اندازی به شرکت ها جلوگیری به عمل آمد.
به نقل از مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، انجوی مدار، بهینه سازی مصرف مواد تعلیق شکن، انجام اصلاحیه های فرآیندی، رفع اشکالات عملیاتی و پایش دقیق و منظم مصرف این نوع مواد را همچون خدمات دیگری دانست که در محل استخراج عرضه می شود و خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم تا این خدمات را در عراق و عمان هم پیاده سازی نماییم که مشخصا می تواند ارزآوری قابل توجهی برای کشور داشته باشد.
منبع:

1401/06/13
10:35:19
250
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب