راه اندازی بزرگترین صندوق جسورانه در کشور

راه اندازی بزرگترین صندوق جسورانه در کشور به گزارش سایت امن با مشارکت گروههای مالی بخش خصوصی بزرگترین صندوق جسورانه کشور برای پشتیبانی از دانش بنیان ها راه اندازی می شود.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، امیر عباس حسینی مدیر عامل یکی از شرکتهای سرمایه گذاری در حاشیه بازدید از نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲، در جمع خبرنگاران، اولویت اصلی این شرکت را سرمایه گذاری بر روی استارت آپ های حوزه های سلامت و خدمات رسانی به جامعه بازنشستگان کشور اعلام نمود و اظهار داشت: در جهت فرمایشات مقام معظم رهبری و با توجه به شعار سال "تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین" و به منظور عرضه خدمات مناسب تر به بازنشستگان با استفاده از توان شرکتهای دانش بنیان مبادرت به راه اندازی بزرگترین صندوق جسورانه کردیم.
وی سهام ممتاز این صندوق را در اختیار شرکتهای زیرمجموعه صندوق بازنشستگی نیروهای مسلح (ساتا) دانست و خاطرنشان کرد: سهامداران این صندوق شامل گروههای مالی بخش خصوصی و موسسه توانمندسازی نیروهای مسلح هستند.
حسینی افزود: ۵۰ درصد از سرمایه صندوق توسط صاحبان سهام ممتاز و ۵۰ درصد مابقی از راه پذیره نویسی در بازار بورس و اوراق بهادار تأمین خواهد شد.
وی افزایش روند سالخوردگی و نیاز جامعه بازنشستگان به بهبود کیفیت خدمات و ظرفیت عظیم موجود در شرکتهای دانش بنیان برای حل مشکلات این حوزه را از علل اصلی تشکیل این صندوق برشمرد و افزایش شفافیت و امکان سرمایه گذاری توسط سرمایه گذاران خرد را از علل پذیره نویسی این صندوق در بازار بورس و اوراق بهادار دانست.
حسینی در انتها تصریح کرد: هم اکنون ۵ شرکت دانش بنیان در این گروه سرمایه گذاری حاضر هستند.1401/02/23
13:16:39
224
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب