ارائه تسهیلات پنج میلیاردریالی به استارت آپ های رقابت اینوتکس پیچ

ارائه تسهیلات پنج میلیاردریالی به استارت آپ های رقابت اینوتکس پیچ سایت امن: در امتداد توافق انجام شده میان دبیرخانه نمایشگاه اینوتکس و پست بانک ایران، برگزیدگان نهایی رقابت اینوتکس پیچ، از تسهیلات اعتباری پنج میلیاردریالی پست بانک ایران بهره مند می شوند.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، اینوتکس پیچ، بزرگترین رویداد ملی رقابت استارت آپی با حضور تیم های خلاق و نوآور از شهرها و استانهای مختلف کشور است که با هدف کشف استعدادها و پشتیبانی از ایده های آنان برای کمک به رشد و توسعه اقتصاد دانش بنیان در کشور برگزار می گردد.
در این رقابت ها، استارت آپ های برتر هر شهر به انتخاب داوران محلی مشخص می شوند و در ادامه از استارت آپ های برگزیده هر شهر برای حضور در رقابت های نیمه نهایی و نهایی، همزمان با نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ دعوت می شود.
در این مرحله، استارت آپ ها ضمن بهره مندی از فرصت حضور در دوره پیش شتابدهیِ مخصوص اینوتکس، امکان بهره مندی از خدمات ویژه از قبیل فضای کار اشتراکی رایگان، خدمات مربوط به سیستم های پرداخت آنلاین و... بمنظور توسعه کسب وکار و آمادگی بیشتر جهت شرکت در رقابت های نهایی را خواهند داشت.
به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، برگزیدگان نهایی رقابت های اینوتکس پیچ، ضمن بهره مندی از جوایز نقدی، امکان بهره مندی از تسهیلات اعتباری پنج میلیاردریالی که با حمایت پست بانک ایران برای توسعه کسب وکار آنها تدارک دیده شده است را خواهند داشت. این تسهیلات با نرخ ترجیحی و طبق رویه معمول بانکی به تیم های برگزیده اینوتکس پیچ اعطا خواهد شد.
ثبت نام استارت آپ ها در این رویداد کاملا رایگان بوده و علاقه مندان جهت ثبت نام تا ۳۰ دی ماه ۱۴۰۰ می توانند به سایت www.pitch.inotex.com مراجعه کنند.
منبع:

1400/10/18
17:32:31
108
5.0 / 5
تگهای خبر: آنلاین , بانك , توسعه , خدمات
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب