2نفر از كاركنان آب منطقه ای كهگیلویه وبویراحمد پژوهشگر برتر كشوری شدند

2نفر از كاركنان آب منطقه ای كهگیلویه وبویراحمد پژوهشگر برتر كشوری شدند سایت امن: یاسوج- ایرنا- مدیرعامل شركت آب منطقه ای كهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: 2 نفر از كاركنان این شركت به نام های «جهانبخش احسانی» و سید «ناصرالدین بدیسار» بعنوان پژوهشگران برتر كشوری سال 1396 در بخش آب انتخاب شدند.


علی داوودی مهر روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بدون اشاره به مبحث پژوهش این 2 پرسنل شركت آب منطقه ای كهگیلویه و بویراحمد، تصریح كرد: احسانی حائز رتبه دوم شد و بدیسار هم مقام سوم را به دست آورد.
وی اضافه كرد: انتخاب این 2 نفر بر مبنای بررسی و امتیازدهی كارگروه ویژه پژوهش شركت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران بوده است.
داوودی مهر بیان كرد: این 2 نفر از بین 53 پرسنل پژوهشگر بخش آب از شركت های آب منطقه ای سراسر كشور توانستند عناوین دوم و سوم را كسب كنند.
وی عنوان كرد: احسانی معاون طرح توسعه شركت آب منطقه ای كهگیلویه و بویراحمد و بدیسار هم مسئول حراست این شركت است.
پارك علم و فناوری كهگیلویه و بویراحمد در پاییز سال جاری افتتاح شد و آماده كمك به پژوهشگران و نخبگان استان برای تبدیل دستاوردهای علمی و پژوهشی آنان به ثروت و تجاری سازی است.
تأسیس پارك علم و فناوری كهگیلویه و بویراحمد در سال 1385 در سفر رئیس جمهوری و اعضای هیأت دولت نهم به كهگیلویه و بویراحمد به تصویب رسید اما به علت واگذار نشدن زمین از سوی دولت موفق به دریافت موافقت نامه اصولی نشد.
به همت مسئولان اجرایی كهگیلویه و بویراحمد در ابتدای سال جاری و بعد از تهیه و تولید بخش مهمی از زیرساخت ها و دفاع از طرح توجیهی پارك علم و فناوری این استان در شورای گسترش آموزش عالی موافقت نامه اصولی این پارك مصوب شد.
پارك علم و فناوری مجموعه ای هدفمند است كه منظور از تولید و راه اندازی آن تبدیل دستاوردهای علمی و پژوهشی نخبگان و محققان به ثروت و تجاری سازی است.
خبرنگار: منصور زرگر**انتشار دهنده: مسعود علیزاده
7535/1662


1396/10/17
15:49:00
4869
5.0 / 5
تگهای خبر: پژوهش , فناوری
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب