با برگزاری كنفرانسی در دانشگاه شریف صورت می گیرد

بررسی راهکارهای شبکه سازی در حوزه کارآفرینی

بررسی راهکارهای شبکه سازی در حوزه کارآفرینی به گزارش سایت امن به منظور تبادل نظر و انتقال تجربیات، پنجمین کنفرانس کارآفرینی دانشگاه شریف در بهمن ماه برگزار می گردد.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، از سوی مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف پنجمین دوره کنفرانس ملی کارآفرینی با هدف ایجاد زمینه مناسب برای تعامل، تبادل نظر و انتقال تجربیات و عرضه دستاوردهای محققان و پژوهشگران و مدیران سازمان ها و صنایع و کارآفرینان برگزار می گردد.
این رویداد در حوزه شبکه سازی نوآوری در ایام ۱۹ و ۲۰ بهمن ماه سالجاری برگزار می شود.
مدلهای شکل گیری و حفظ شبکه سازی نوآورانه، تأثیر شبکه سازی نوآورانه بر رشد و توسعه کسب و کارها، چالش ها و موانع شبکه سازی در اکوسیستم کارآفرینی ایران، نقش دانشگاه های کارآفرین در شکل گیری شبکه های نوآور و مدلهای حمایتی دولت در ایجاد شبکه های کارآفرینی و نوآوری همچون محورهای این کنفرانس به حساب می آید.
خدمات شبکه سازی در شتابدهنده ها و مراکز نوآور، نقش بروکرهای فناوری در ایجاد و توسعه شبکه سازی کسب و کار، شناسایی و ارزیابی استعداد کارآفرینی و کارآفرینان، الزامات و راهکارهای کارآفرینی و کارآفرینان و تاثیرات بلندمدت اجتماعی کسب و کارهای کارآفرینانه بر جامعه از دیگر محورهای پنجمین دوره کنفرانس کارآفرینی دانشگاه شریف است.
متقاضیان جهت شرکت در این رویداد کارآفرینی می توانند مقالات خویش را تا ۱۵ دیماه به این دانشگاه ارسال نمایند.
منبع:

1400/10/06
10:39:27
249
5.0 / 5
تگهای خبر: پژوهش , توسعه , خدمات , دانشگاه
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب