برای دومین بار طی ۳ سال اخیر؛

فراخوان اچ پی برای لپ تاپ هایش

فراخوان اچ پی برای لپ تاپ هایش به گزارش سایت امن یك تولید كننده لپ تاپ برای دومین بار طی ۳ سال قبل فراخوانی برای دستگاه های خود صادر كرده است. باتری لپ تاپ های این شركت با مشكل داغ شدن بیش از اندازه و انفجار دست و پنجه نرم می كنند.به گزارش سایت امن به نقل از تلگراف، شركت HP برای بعضی از لپ تاپ ها و كامپیوتر های موبایل خویش را به علت خطر آتش سوزی فراخوان داده است.
این شركت برای دومین بار طی ۳ سال قبل با مشكل داغ شدن بیش از اندازه دستگاه و خطر آتش سوزی روبرو شده است.
مشكل داغ شدن بیش از اندازه باتری طیف وسیعی از دستگاه هایی را تحت تاثیر قرار می دهد كه از دسامبر ۲۰۱۵ تا آخر ۲۰۱۷ میلادی در سراسر جهان فروخته شده اند.
این فراخوان بعد از آن صادر شده كه ۸ گزارش درباره داغ شدن بیش از اندازه باتری یا ذوب شدن به كمیسیون ایمنی مصرف كنندگان ایالات متحده آمریكا عرضه شده است. یكی از موارد گزارش شده به انفجار باتری و سوختگی درجه یك در كاربر منجر شده بود. سه مورد دیگر هم خساراتی تا ۴۵۰۰ دلار به وجود آورده بودند.
HP تابحال جزئیات فنی درباره این مشكل عرضه نكرده است. اما اعلام نموده تكنسین های كارآزموده ای فراهم می كند تا باتری را به صورت مجانی در دستگاه های جایگزین كنند. زیرا آنها به صورت یكپارچه در دستگاه قرار گرفته اند و كاربر نمی تواند خود به تنهایی اقدام به این كار كند.
 

1396/10/16
22:47:43
5358
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب