زلفی گل خبر داد

با ایجاد معاونت فناوری و نوآوری در وزارت علوم موافقت شد

با ایجاد معاونت فناوری و نوآوری در وزارت علوم موافقت شد وزیر علوم از موافقت سازمان اداری و استخدامی کشور با ایجاد معاونت فناوری و نوآوری در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در چارت سازمانی جدید اطلاع داد.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، دکتر زلفی گل اظهار نمود: با پیشنهاد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و پیگیری های مکرر این وزارت خانه، سازمان امور اداری و استخدامی کشور در نامه ای ضمن موافقت با ایجاد معاونت فناوری و نوآوری، نمودار چارت سازمانی جدید پیشنهادی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را برای اجرا ابلاغ نمود.
وی ادامه داد: بر این اساس، «معاونت فناوری و نوآوری» به صورت رسمی و تشکیلاتی تشکیل می شود.
دکتر زلفی گل اظهار نمود: احیا و ایجاد معاونت فناوری در وزارت علوم، یکی از برنامه های مهم و اولویت دار من به مجلس شورای اسلامی بود که خوشبختانه در این زمان سه ماهه از استقرار دولت جدید، با جدیت پیگیری و امروز محقق شد.
وزیر علوم تصریح کرد: راه اندازی این معاونت در برنامه چهارم و پنجم توسعه کشور هم در دستور کار بوده و بر آن تاکید گردیده است.
به نقل از وزارت علوم، دکتر زلفی گل همینطور اظهار داشت: خوشبختانه این معاونت «فناوری و نوآوری» با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تعامل، تکامل و هم افزایی ویژه ای خواهند داشت. معاونت فناوری و نوآوری وزارت عتف با هدایت شایسته مراکز رشد و پارک های علم و فناوری باعث افزایش و زایش شرکتهای دانش بنیان خواهد شد. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم شرکتهای دانش بنیان را در جهت تجاری سازی محصولات خویش حمایت خواهند کرد.
منبع:

1400/09/02
20:42:30
34
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب