تحقیق از شرکت بازی های ویدئویی آمریکا به سبب تخلفات گوناگون

تحقیق از شرکت بازی های ویدئویی آمریکا به سبب تخلفات گوناگون سایت امن: رگولاتوری بورس اوراق بهادار ایالات متحده آمریکا روز گذشته از تحقیق درمورد عملکرد شرکت اکتیویژن به سبب برخی تخلفات در رابطه با کارکنان آگاهی داد.به گزارش سایت امن به نقل از رویترز، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده احضاریه هایی برای این شرکت بزرگ سازنده بازی های ویدئویی و برخی از کارکنان فعلی و سابق آن ارسال کرده و خواهان دریافت اطلاعاتی در مورد موضوع مذکور شده است. اکتیویژن به سبب تولید بازی هایی مانند «کال او دیوتی» و «کندی کراش» شهرت دارد.
اکتیویژن قبل از این هم به سبب نقض قوانین پرداخت برابر، اعمال تبعیض جنسیتی و آزار جنسی برخی کارکنانش مورد پیگرد قضائی قرار گرفته بود. اعلام این خبر سبب سقوط ۴.۲ درصدی ارزش سهام اکتیویژن شد.
بر اساس اخبار انتشار یافته بابی کوتیک مدیر اجرائی این شرکت نیز به دادگاه فراخوانده شده است. گفته می شود مقرر است این دفعه هم به مطالبی در رابطه با آزار جنسی و تبعیض ضد کارکنان زن رسیدگی شود.
از جمله اسناد جدید مورد بررسی می توان به محتوای برخی جلسات هیأت رئیسه اکتیویژن، اطلاعات ارائه شده توسط شش کارمند سابق اکتیویژن و برخی ارتباطات بابی کوتیک با سایر مدیران ارشد این شرکت در مورد تبعیض و آزار جنسی اشاره نمود.


منبع:

1400/06/30
17:47:15
377
5.0 / 5
تگهای خبر: ارتباطات , شركت
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب