رفع چالش های صنایع شیرآلات بهداشتی با راهکارهای دانش بنیانی

رفع چالش های صنایع شیرآلات بهداشتی با راهکارهای دانش بنیانی به گزارش سایت امن رویداد «ارائه نیازهای فناورانه صنایع شیرآلات بهداشتی» ۲۹ شهریور ماه ۱۴۰۰برگزار می شود تا ایده های دانش بنیانی چاره ای برای چالش های این حوزه باشد.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای رفع نیاز صنایع در حوزه شیرآلات بهداشتی این رویداد را از سلسله رویدادهای ارتقای تاب آوری و رقابت پذیری زنجیره های ارزش برگزار می نماید تا نیروی انسانی خلاق و متخصص با نوآوری خود یاری دهنده صنایع باشند.
صنایع تولید کننده انواع شیرآلات ساختمانی، شیرهای اهرمی، شیرهای هوشمند، شیرهای آلیاژهای نخ و زاماک مخاطبان رویداد هستند. رباتیک کردن بخش هایی از فرایند تولید، افزایش مقاومت پوشش شیرآلات به مواد شوینده، بومی سازی کاتریج شیرهای اهرمی، تصفیه پساب و بازچرخانی آب و بهبود فرایند پولیش کاری آلیاژ زاماک محورهای رویداد است.
سلسله رویدادهای ارتقای تاب آوری و رقابت پذیری زنجیره های ارزش هر بار به عرضه نیازهای یکی از صنایع می پردازد تا دانش بنیان ها راهکاری برای آن عرضه کنند. ۱۵ شهریور ماه هم رویداد عرضه نیازهای فناورانه حوزه ساخت و تولید با رویکرد ساخت افزایشی برگزار شد و در آن بیشتر از ۲۰۰ شرکت دانش ‎بنیان و فناور و ۲۰ صنعت و سازمان بزرگ حضور داشتند.
تمامی صنایع و شرکت ها می توانند نیازها و چالش های فناورانه خویش را به دبیرخانه این رویداد ارسال نمایند. همینطور شرکتهای دانش بنیان و فناور می توانند برای همکاری در بومی سازی و رفع چالش های صنعتی، آخرین دستاوردهای خویش را به دبیرخانه رویداد عرضه کنند.
به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، این رویدادها و سلسله نشست ها با هدف توسعه فضای تاب آوری و ارتقای سطح رقابت پذیری زنجیره ارزش برای صنایع کشور برگزار می گردد.1400/06/22
23:45:16
5.0 / 5
216
تگهای خبر: تخصص , توسعه , دانش بنیان , ربات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب