جمع آوری خودرو های برقی جنرال موتورز به سبب آتش سوزی

جمع آوری خودرو های برقی جنرال موتورز به سبب آتش سوزی سایت امن: شرکت جنرال موتورز از جمع آوری تمامی خودرو های برقی بولت خود به سبب امکان وقوع آتش سوزی در باتری آنها آگاهی داده است. این روند در سراسر جهان اجرا می شود.به گزارش سایت امن به نقل از انگجت، قبل از این در نوامبر سال ۲۰۲۰ شرکت جنرال موتورز بیش از ۶۸ هزار خودروی برقی شورولت بولت برقی خودرا جمع آوری کرده بود. علت این امر آتش سوزی باتری ۵ دستگاه از این خودرو ها از سال ۲۰۱۷ تا سال ۲۰۱۹ بود.
در دور جدید فراخوان تمامی این خودرو ها که در سالهای مختلف تولید شده اند از نخستین مدل تا آخرین مدل بررسی خواهند شد. بدین سبب در فراخوان تازه ۷۳ هزار خودروی جدید در کنار مدلهای قبلی بررسی می شوند.
جنرال موتورز در بررسی های قبلی خود از شناسایی یک نقص فنی در باتری های تولیدی کارخانه شیمیایی ال جی در کره جنوبی آگاهی داده بود که مسئولیت تولید باتری های خودرو های این شرکت را بر عهده دارد. این شرکت می خواهد بررسی مدلهای تازه را پس از اختتام بررسی های مدلهای سال ۲۰۱۹ به قبل شروع کند. تابحال در مجموع 10مورد آتش سوزی باتری های خودرو های برقی بولت شناسایی شده است.
جنرال موتورز برای جلب رضایت و اطمینان خریداران خودرو های برقی بولت تصریح کرده که تولیدات جدید خودرا با هشت سال یا صد هزار مایل ضمانت عرضه می کند. این شرکت به خریداران خودرو های بولت خود سفارش کرده تا زمان بازدید از باتری های مذکور حداکثر ۹۰ درصد از ظرفیت آنها را شارژ کنند و خودروی خودرا در محیط باز پارک کنند.


منبع:

1400/06/01
10:03:18
5.0 / 5
203
تگهای خبر: ال جی , باتری , دستگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب