با موافقت وزیر علوم صورت گرفت

واگذاری زمین دانشگاه ارومیه به پارك فناوری آذربایجان غربی

واگذاری زمین دانشگاه ارومیه به پارك فناوری آذربایجان غربی سایت امن: در نشست مشترک میان رؤسای دانشگاه ارومیه و پارک علم و فناوری آذربایجان غربی با دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، توافق نامه واگذاری زمین دانشگاه ارومیه به پارک علم و فناوری آذربایجان غربی به امضاء رسید.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، قبل از ظهر امروز (سه شنبه) با حضور دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، توافق نامه واگذاری ۱۷ هکتار از زمینهای دانشگاه ارومیه میان رؤسای دانشگاه ارومیه و پارک علم و فناوری آذربایجان غربی امضاء و مبادله شد.

دکتررحیم حب نقی، رییس دانشگاه ارومیه در این جلسه عنوان کرد: بر طبق این توافقنامه ۱۷ هکتار از اراضی دانشگاه در اختیار پارک علم و فناوری آذربایجان غربی قرار خواهد گرفت. علاوه بر این ۱۷ هکتار در آینده نزدیک ۵ هکتار دیگر از اراضی دانشگاه نیز به پارک منتقل خواهد شد.

دکتر منصورفر، رییس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی نیز در این جلسه با اعلان اینکه تلاش ما ایجاد اشتغال برای فارغ التحصیلان توسط فارغ التحصیلان است، اشاره کرد: دانشگاه ارومیه در سنوات گذشته به ویژه در چند ماه گذشته اثبات نموده است که پشتیبان پارک علم و فناوری آذربایجان غربی است. باتوجه به انتقال این اراضی، مسئولیت ما بسیار بیشتر شده است تا بتوانیم ایجاد ثروت بوسیله پارک را دنبال نماییم.

وی همین طور ابراز امیدواری کرد که پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در ترفیع و توسعه اکوسیستم فناوری استان آذربایجان غربی موثر باشد.

به نقل از وزارت علوم، در آخر این جلسه توافقنامه واگذاری زمین دانشگاه ارومیه به پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، بعد از امضای رؤسای دانشگاه ارومیه و پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، توسط وزیر علوم به امضا رسید.

منبع:

1400/03/18
22:52:31
5.0 / 5
290
تگهای خبر: توسعه , دانشگاه , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب