زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت علوم

زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت علوم به گزارش سایت امن تاریخ ثبت نام و زمان برگزاری آزمون استخدامی دانشگاه ها، موسسات و پارک های علم و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای سال ۱۴۰۰ اعلام گردید.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی دانشگاه ها، موسسات و پارک های علم و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سال ۱۴۰۰ به صورت اینترنتی از روز سه شنبه ۱۸ خرداد ماه شروع می شود و تا روز شنبه ۲۲ این ماه ادامه دارد.
متقاضیان، لزوم دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت نام در زمون استخدامی دانشگاه ها، موسسات و پارک های علم و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سال ۱۴۰۰ به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org رجوع و نسبت به ثبت نام و شرکت در آزمون مذکور اقدام نمایند.
دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون استخدامی دانشگاه ها، موسسات و پارک های علم و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سال ۱۴۰۰ همزمان با شروع ثبت نام بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت.1400/03/06
12:00:37
5.0 / 5
287
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب