كنترل ورود و خروج كارمندان در شرایط دوركاری

كنترل ورود و خروج كارمندان در شرایط دوركاری به گزارش سایت امن تیم فناوری سامانه ای برای ورود و خروج کارمندان حتی در شرایط دورکاری ارائه کردند.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، یکی از شرکتهای فناور فعالیت خویش را با یک تیم سه نفره از سال 95 با پیاده سازی نرم افزاری برای حضور و غیاب شروع کرده و این فعالیت در کافه بازار مورد استقبال قرار گرفته است و بر این اساس این تیم فناور مبادرت به توسعه این محصول کرد.
این شرکت فناور، اضافه کردن خدمات حقوق و دستمزد را به محصول نرم افزاری خود اضافه کرد و از دوسال پیش این محصول توسط کافه سرمایه ارائه شد و یکی از شرکتهای بخش خصوصی بر روی آن سرمایه گذاری کرد. سیستم های کارپوش، کارساعت، کارپول، کارسال و کارمپ و کارفود، و کارتیک از دیگر محصولات این شرکت به شمار می روند.
این تیم در محصول "کارساعت" خود سیستمی را برای ورود و خروج کارمندان عرضه کرده که این سیستم حتی برای افراد دور کار هم به کار می آید.
سیستم کارمپ این شرکت فناور هم در شهرداری منطقه 4 مورد استفاده قرار گرفت. شهرداری منطقه 4 مشروط بر این که این سیستم دسترسی به لوکیشن کارمند را برای مدیران فراهم آورد، مبادرت به خرید آن خواهد نمود.
این شرکت تا سال قبل محصولاتش را به صورت تکی به فروش می رساند اما این رو امسال محصولات عرضه شده به صورت پکیج عرضه می شود.
منبع:

1400/02/31
18:24:40
544
5.0 / 5
تگهای خبر: توسعه , خدمات , شركت , فناوری
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب