رئیس مركز رشد و نوآوری دانشگاه علوم پزشكی ایران خبر داد

اجرای پروژه هوشمندسازی خدمات دانشجویی با نگاه حمایت اجتماعی

اجرای پروژه هوشمندسازی خدمات دانشجویی با نگاه حمایت اجتماعی رئیس مرکز رشد و نوآوری دانشگاه علوم پزشکی ایران از اجرای پروژه هوشمندسازی خدمات دانشجویی با نگاه حمایت اجتماعی در این دانشگاه آگاهی داد.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، دکتر امید پور نیک در حاشیه نشستی که بمنظور بررسی اجرای پروژه خدمات دانشجویی با نگاه حمایت اجتماعی با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد، اظهار نمود: باتوجه به شرایط جدید و تعاملات دانشجویان با سیستم های آموزشی و ارائه دهنده خدمت، نیازهای جدیدی به وجود آمده است.

رئیس مرکز رشد و نوآوری دانشگاه علوم پزشکی ایران بیان کرد: هدف از اجرای این پروژه، راه اندازی یک سامانه هوشمند با قابلیت رصد و پایش برای پشتیبانی از فرآیندهای تحصیلی، آموزشی اجتماعی و کاری دانشجویان است.

دکتر پورنیک اظهار نمود: این پروژه در فاز برنامه ریزی، توسعه ساختاری و مدل مفهومی قرار دارد تا این برنامه را بعد از بررسی و نیازسنجی عملیاتی نماییم.

وی اشاره کرد: هوشمندسازی خدمات دانشجویی به سبب حل مشکلات حوزه دانشجویی، رصد و پایش فرآیندها و شرایط اجتماعی، فردی و تحصیلی دانشجویان ضروری می باشد، پس باید بمنظور افزایش راندمان فرآیندها مورد بازبینی قرار گیرد.

به نقل از دانشگاه علوم پزشکی ایران، این پروژه با همکاری دانشگاه صنعتی شریف و وزارت بهداشت به انجام خواهد رسید.1400/02/23
22:30:48
571
5.0 / 5
تگهای خبر: آموزش , توسعه , خدمات , دانشگاه
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب