با امضای تفاهم نامه ای صورت می گیرد

استفاده حداكثری از ظرفیت نخبگان در كارخانه نوآوری

استفاده حداكثری از ظرفیت نخبگان در كارخانه نوآوری به گزارش سایت امن تفاهمنامه همکاری بنیاد نخبگان استان مرکزی با کارخانه نوآوری ماشین سازی اراک جهت استفاده حداکثری از ظرفیت نخبگان به امضاء رسید.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، تفاهم نامه همکاری بنیاد نخبگان استان مرکزی به منظور جهت دهی به ظرفیت های استانی برای حمایت بیشتر و بهتر از اجتماع نخبگانی و زمینه سازی برای تزریق ایده و تفکر نخبگان و مستعدان به بخش های صنعتی و واحدهای تولیدی، با کارخانه نوآوری ماشین سازی اراک با هدف توسعه همکاریهای مشترک در امور نخبگان و برنامه های نخبگانی به امضاء رسید.
این تفاهمنامه با مبحث شیوه همکاری مشترک بین دو نهاد و ایجاد زمینه های لازم جهت استفاده حداکثری از ظرفیت نخبگان و همکاری در برگزاری رویدادهای کارآفرینی به امضا رسید.
شرکت ماشین سازی اراک ( سهامی عام) به منظور پشتیبانی از صنایع بنیادین و برآورده کردن نیازهای صنعتی کشور، در سال ۱۳۴۶ در زمینی به مساحت ۱۳۴ هکتار در شهر اراک تأسیس شد و در سال ۱۳۵۰ بعنوان اولین صنعت سنگین کشور به بهره برداری رسید.
به نقل از بنیاد ملی نخبگان، این شرکت در حوزه ساخت تجهیزات نفتی، مخازن بزرگ، سازه های فلزی، بویلرهای حرارتی، گلوله های سنگین فلزی، انواع پل، دکل ها و تولید شیرهای تخصصی فعالیت دارد.1400/02/15
21:43:25
556
5.0 / 5
تگهای خبر: تخصص , توسعه , ساخت , شركت
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب