از سوی كارگروه تشخیص صلاحیت دانش بنیان ها صورت می گیرد

اعطای تسهیلات به شركتهای ایرانی حاضر در نمایشگاه هوافضای روسیه

اعطای تسهیلات به شركتهای ایرانی حاضر در نمایشگاه هوافضای روسیه سایت امن: کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکتها و مؤسسات دانش بنیان از شرکت های حاضر در نمایشگاه بین المللی هوافضای روسیه (maks 2021) حمایت می کند.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، نمایشگاه بین المللی هوافضای روسیه (maks 2021)، ۲۹ الی ۳ مرداد ۱۴۰۰ در شهر علم و فناوری هوافضای روسیه برگزار می گردد.
نمایشگاه بین المللی هوا-فضای ماکس دارای جایگاهی پیشرو در بین نمایشگاه های برتر هوافضا در جهان است. هدف اصلی اجرای ماکس - نمایش فناوری های پیشرفته روسیه و گشایش بازار داخلی روسیه برای انجام پروژه های مشترک با شرکای خارجی است.
"ماکس" تحت حمایت مستقیم ریاست جمهوری روسیه برگزار می گردد و ارشدترین مقامات دولتی جهت مذاکرات و برقراری ارتباط در دسترس هستند.
ماکس در شهر علم و فناوری هوافضای روسیه_ ژوکوفسکی در فرودگاه پایگاه مرکزی و تست های پروازی کشور- انستیتو تست و تحقیقات پروازی با نام م. م. گروموف انجام می شود. میهمانان می توانند با محل استقرار بزرگترین مراکز علمی، فناوری، صنعتی و تست روسیه در مجاورت نمایشگاه آشنا گردند. شرکت های دانش بنیان جهت حضور در این نمایشگاه از تسهیلات ویژه ای از طرف کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکتها و مؤسسات دانش بنیان برخودار می شوند.
برمبنای اعلام کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکتها و موسسات دانش بنیان، علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت maks-iran.com مراجعه کنند و یا با شماره تلفن های ۰۲۱۸۸۸۶۱۱۹۱ و ۰۲۱۸۸۸۶۱۲۲۰ تماس بگیرند.
منبع:

1400/01/23
10:43:37
955
5.0 / 5
تگهای خبر: دانش بنیان , سایت , شركت , صنعت
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب