عضو هیئت علمی دانشگاه بوعلی سینا:

كیت تشخیص سریع كرونا بومی سازی شد

كیت تشخیص سریع كرونا بومی سازی شد همدان کیت تشخیص سریع کروناویروس توسط اعضای هیئت علمی دانشگاه بقیه الله(عج) و دانشگاه بوعلی سینا در شرکت دانش بنیان «فرین بهبود تشخیص» بومی سازی شد.


عضو هیئت علمی گروه شیمی دانشگاه بوعلی سینا و از اعضای هیئت مدیره این شرکت، در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: کیت تشخیص سریع کروناویروس در شرکت فرین بهبود تشخیص، بومی سازی شده و مشابه داخلی ندارد.
دکتر عباس افخمی با اعلان اینکه کیت تشخیص سریع کرونای این شرکت به تولید انبوه رسیده است، افزود: این کیت ظرف مدت ۱۵ دقیقه نتیجه ی تست را نشان میدهد.
وی اشاره کرد: مدتی است که شرکت فرین بهبود تشخیص در زمینه کیت های تشخیص سریع کار می کند و توانسته با بهره گیری از پژوهشگران جوان، کیت هایی تولید نماید که کیت تشخیص سریع کرونا از تولیداتی بود که بتازگی از سازمان غذا و دارو مجوز دریافت کرده است.
افخمی در ارتباط با مزیت های استفاده از این کیت نسبت به موارد مشابه خارجی، اظهار داشت: به سبب تحریم های موجود، در خرید کیت های خارجی خیلی موفق نبودیم و از سویی وقتی یک محصول بومی به تولید انبوه برسد، به صورت قطعی با هزینه ی کمتری در اختیار مردم قرار می گیرد.1399/12/11
15:04:05
913
0.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب