چالشی برای ارائه بهترین سخنرانی علمی در حوزه علوم شناختی

چالشی برای ارائه بهترین سخنرانی علمی در حوزه علوم شناختی سایت امن: سخنرانی خودرا در حوزه علوم شناختی بمنظور شرکت در چالش COG-TALK2 ارسال کنید و جایزه بگیرید.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، یکی از گروه های علمی فعال در حوزه علوم شناختی با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی ریاست جمهوری دومین چالش سخنرانی های علمی-ترویحی در علوم شناختی با عنوان COG-TALK۲ را برگزار می نماید.
آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز و یکی از شتابدهنده های شناختی نیز در برگزاری این چالش همکاری دارند.
این چالش در سه محور پایان نامه ها و مقالات (تحقیقاتی که به صورت فردی یا گروهی انجام شده است) و علوم شناختی بدون مرز (ارائه موضوعات ترویجی در حوزه های مختلف علوم شناختی در دو محور دانش آموزی و دانشجویی) برگزار می گردد.
در این چالش به نفر اول تا سوم برگزیده هرمحور جوایزه نقدی اهدا می شود. دانش آموزان، دانشجویان و علاقه مندان به حوزه علوم شناختی می توانند ویدئو سخنرانی خود در سه تا پنج دقیقه را جهت شرکت در این چالش تا ۲۰ اسفندماه برای ارسال به آدرس cogtalk2@ ارسال نمایند.
برمبنای اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی، در این چالش ارائه ها باید به زبان فارسی و متناسب برای عموم باشد و حضور افراد بعنوان ارائه دهنده در ویدئو الزامی است و ویدئوها به صورت افقی ضبط شود و همین طور شرکت کنندگان می توانند از جلوه های ویژه برای جذابیت ویدئوی ارسالی استفاده کنند.
منبع:

1399/12/03
23:32:09
918
0.0 / 5
تگهای خبر: توسعه , شركت , فناوری
اگر پسندیدید لاک کنید:
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب