ستاری:

دانشگاه ها با ایجاد مراكز نوآوری می توانند درآمدزایی كنند

دانشگاه ها با ایجاد مراكز نوآوری می توانند درآمدزایی كنند معاون علمی و فناوری اظهار داشت: توسعه مراکز نوآوری و ایجاد شرکتهای دانش بنیان در دانشگاه ها شروع شده که به درآمدزایی دانشگاه ها کمک بسیاری کرده است.به گزارش سایت امن به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دکتر سورنا ستاری در حاشیه افتتاح ۳ مرکز نوآوری در دانشگاه صنعتی امیرکبیر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حرکت جدیدی که برای توسعه مراکز نوآوری و ایجاد شرکتهای دانش بنیان در دانشگاه ها شروع شده که به درآمدزایی دانشگاه ها کمک بسیاری کرده است.
وی افزود: دانشگاه ها از این طریق می توانند خویش را تأمین کنند و این اقدامات می تواند به یک فرهنگ عمومی در جهت پشتیبانی از ساخت داخلی، تولید فناوری و نزدیکی دانشگاه به مردم و تأثیرگذاری دانشگاه در جامعه تبدیل گردد که سیاست اصلی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است.
در حاشیه این مراسم دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از چهار مرکز نوآوری فعال در دانشکده های مهندسی انرژی، مهندسی برق، نفت و مکانیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر بازدید نمود.
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در ادامه این مراسم از دستگاه میکروسکوپ الکترونی عبوری (TN) که برای آزمایشگاه برج فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر اخیرا خریداری شده است هم بازدید نمود.

1399/11/12
21:04:08
1064
0.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب